3 kroki do znalezienia idealnej nalewarki

Zakup nalewarki może być skomplikowany. Przy tak wielu dostępnych opcjach, trudno jest ustalić, która z nich jest odpowiednia dla Twojej firmy. Oto kilka pytań, które należy zadać przed zakupem. Cieszymy się, że możemy pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt do Twoich potrzeb produkcyjnych:

1. Więc, kupujesz maszynę do napełniania … Co dokładnie będziesz wypełniać?

Podczas gdy niektóre są przeznaczone do napełniania pojemników suchymi towarami, takimi jak ryż lub makaron, inne najlepiej nadają się do np. napojów. Dlatego jeśli chcesz kupić nalewarkę, najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest właśnie produkt. To pomoże ci określić, jakiego rodzaju technika napełniania musi być używana przez maszynę, aby prawidłowo odpowiedzieć na określone cechy przedmiotu.

Jeśli twój produkt to np. melasa, będziesz chciał rozważyć zakup takiej nalewarki, która poradzi sobie z właściwościami fizycznymi tego produktu. Pomyśl o tym – to zupełnie inne zadanie, gdy trzeba wlać ciecz do butelki, niż byłoby to w przypadku tego samego wypełniacza ale o dużej lepkości prawda?

2. Czy Twój produkt jest gazowany?

Różne produkty wymagają unikalnego rodzaju techniki napełniania, jak również specjalistycznego sprzętu do napełniania. W związku z tym należy rozważyć zakup produktu, który został zaprojektowany w celu właściwego wypełnienia / butelkowania. Dodatkowe maszyny, które mogą Ci być tutaj potrzebne nazywają się zakręcarki.

Stosowana tutaj metoda polega na usuwaniu powietrza z butelki i zwiększaniu ciśnienia dwutlenkiem węgla. Takie napoje są o znacznie dłuższym okresie przydatności do spożycia, dzięki powtarzającym się cyklom wstępnym.

3. Jaki rodzaj pojemnika napełniasz?

Kolejnym kluczowym czynnikiem przy zakupie jest jak najwięcej wiedzy na temat fizycznych właściwości pojemników, z których będziesz korzystać. Ustalenie, który rodzaj pojemnika zostanie wypełniony, jest kluczowym pytaniem, które należy zadać przed zakupem nalewarki, ponieważ pomoże to określić, jakiego rodzaju technika napełniania musi być używana. Wynika to z faktu, że atrybuty butelki muszą być zgodne z metodą napełniania maszyny, aby działać poprawnie.

Na przykład niektóre mogą chwycić pojemnik od góry, a inne chwycić z boku. Dlatego też, jeśli twoja butelka ma unikalną pokrywkę lub kształt, nalewarka która chwyta od góry może nie sprawdzić się w odniesieniu do tego szczególnego rodzaju pojemnika. Podobnie, jeśli twoja butelka jest zbyt szeroka, to ta nalewarka która chwyta pojemnik z boku prawdopodobnie nie jest najlepszym wyborem dla twoich indywidualnych potrzeb produkcyjnych.

Na koniec, kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę w odniesieniu do produktu, z którego będziesz korzystać, jest to, z czego jest on wykonany. Wszystkie rodzaje materiałów wymagają zastosowania własnej techniki napełniania, która musi być zgodna z pojemnikiem, z którego będziesz korzystać. Jeśli zastanawiasz się nad tym, który rodzaj najlepiej pasuje do Twojego produktu, zajrzyj na https://www.kert.pl/nalewarki/ i dowiedz się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.