Alkohol, w który najlepiej zainwestować

Inwestycja może mieć różnorodny wymiar. Najczęściej ludzie inwestują wolne środki w obligacje i lokaty, następnie w papiery wartościowe bądź nieruchomości. W ofercie wielu firm jednakże mamy możliwość zainwestowania w alternatywne produkty. Do owych alternatywnych inwestycji należy niewątpliwie inwestycja w alkohole.

Inwestycja w alkohole

Firmą, która oferuje nam inwestycję w alkohole, jest między innymi Wealth Solutions. Dzięki niej, mamy możliwość inwestycji w wino, whisky bądź koniak. Każdy z tych alkoholi charakteryzuje się nieco odmienna formą inwestycji, czy to minimalnym wkładem, poziomem ryzyka, okresem zwrotu inwestycji jak i potencjalnym zyskiem. Różnią się także specyfiką wynikającą ściśle z cech samego trunku. Na stronie internetowej wealth.pl możemy zasięgnąć wszelkich niezbędnych nam informacji, gdybyśmy chcieli rozpocząć inwestowanie w alkohol.

Co z podatkiem od zysku?

Zważywszy na czynniki alokacji środków finansowych jak i oczekiwania inwestycyjne, jedną z atrakcyjniejszych form inwestycji w alkohole będzie zdecydowanie koniak. Okres inwestycji przewidziany na minimum 3 lata z rekomendacją na 5 lat. Co półroczne raporty z wyceną inwestycji. Profesjonalna obsługa inwestycji przez firmę doświadczoną w zarządzaniu inwestycjami alternatywnymi. Przechowywanie w ubezpieczonym magazynie a także realizacja późniejszej sprzedaży na nasze zgłoszenie. Warto także zaznaczyć, że zysk od sprzedaży inwestycji alkoholowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest zwolniony od podatku dochodowego, pod warunkiem, że koniak zostanie sprzedany nie wcześniej jak po upływie 6 miesięcy od zakupu (ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca zakupu).

Wyselekcjonowane produkty

Inwestycja w alkohole przeprowadzana jest w tylko i wyłącznie ściśle wyselekcjonowane produkty, które pochodzą od najlepszych i najbardziej renomowanych producentów, posiadających legendarną markę i są cenione na świecie. Ponadto, są to produkty ściśle limitowane, wręcz kolekcjonerskie. Tylko w takim przypadku mają one możliwość powiększania swojej wartości z upływem lat. Często są to produkty, których wiek liczy się w dekadach. Warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy, która pomoże przeprowadzić nam naszą inwestycję, a wszystko to dla jej powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.