Balony weselne – to nadal jest w modzie!

Kiedy byliśmy dziećmi, balony były oznaką imprezy – urodzinowej imprezy, rajdu motywacyjnego, szkolnych tańców, jak to się nazywa. Teraz, gdy jesteśmy dorośli, oczywiście nadają się na wesela (czyli największe przyjęcie w naszym życiu)! Jedno jest pewne: balony pojawiają się na całym świecie imprez – od sesji zaręczynowej, przez wieczór panieński po ceremonię ślubną – i nie wykazują żadnych oznak spowolnienia.

Zasadniczo – nadszedł czas, aby nowoczesne panny młode również postawiły na balony weselne. Można zakochać się w opcji balonów na wesela, ponieważ robią ogromne wrażenie bez rozbijania banku. Na przykład, gdybyś miał kwiatową dekorację tego samego rozmiaru, opłaciłbyś znacznie wyższy koszt. I są bardziej wyjątkowe niż kwiaty – nie tak wiele wesel wykorzystuje je do dekoracji jak kiedyś, przez co są bardziej unikatowe. I każdy element jest inny. Więc bez względu na wszystko, wystrój z uwzględnieniem balonów będzie jedyny w swoim rodzaju!

Nie ma ograniczeń co do Twojej kreatywności!

Od przykrycia ściany mini-różowymi balonami po zawieszenie ich pod sufitem. Jeśli chodzi o myślenie nieszablonowe, warto budować balowe instalacje w nieoczekiwanych miejscach. Możesz sobie wyobrazić niesymetryczny układ balonów nad drzwiami, tak jak wiele instalacji wykonano wcześniej, ale możesz też na swój dzień wybrać coś wspanialszego, na przykład instalację, która zaczyna się na podłodze, wspina się po ścianie i kończy nad głową. Lub instalację, która wisi całkowicie z sufitu. Jest dzisiaj tak wiele sposobów mocowania tych instalacji, że z balonami każdy może tworzyć naprawdę duże elementy – niemal wszędzie!

Balonowy pociąg na Twoim weselu

Przenieś swoje zdjęcia ze ślubu na wyższy poziom, pozując się z uroczystą grupą balonów. Wspaniałe otoczenie plenerowe z pewnością też nie zaszkodzi. Podczas gdy niejedna para zdecydowała się na pociąg z balonów w kolorze pastelowym – Ty możesz dostosować kolor i rozmiar balonów tak, aby pasowały do motywu i wystroju ślubu. Zawsze jednak niezmienne jest to, by balony, które dobierasz charakteryzowały się niesamowitą jakością i były trwałe. Dobrze jest też, aby występowały w różnych rozmiarach.

Balonowa tęczowa instalacja

Taka forma instalacji balonów to prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli naprawdę chcesz zaskoczyć gości, zainstaluj łuk balonowy tuż nad stołem młodej pary – będzie to temat do rozmów w ciągu całego wieczoru! Dzieci po ściągnięciu dekoracji będą świetnie się bawić.

Co powiesz na balonową girlandę?

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, girlandy przeżywają wielki powrót – jest to więc świetny moment, by użyć ich i w swoich dekoracjach weselnych. Idź o krok dalej, wrzucając do miksu mini balony, aby uzyskać akcent rozpoczynający rozmowę, który nie pozostanie niezauważony. Możesz łączyć wyciszone i jasne odcienie z eukaliptusem, kwiatami lub liśćmi – cokolwiek wybierzesz, mając w tym balony możesz mieć pewność, że wyjdzie totalnie doskonale!

Balony przy samochodzie

Obok wielkiego wejścia chcesz, aby wyjście było równie efektowne. Dodaj balony na tył zabytkowego samochodu lub przywiąż je do limuzyny, aby uzyskać elegancki wypad. Teraz byłby dobry moment, aby użyć tych ogromnych balonów – na przykład różowych, białych i szarych balonów, których połączenie po prostu zapiera dech w piersiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.