Biurowy ekspres do kawy – jaki model zakupić?

 

 

Biuro z pewnością zyska wtedy, gdy ustawi się w nim ekspres do kawy dostępny dla pracowników. Jaki model warto wtedy wybrać? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu kawowego do firmy!

 

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy do biura?

Kawa w biurze to same zalety. Tego typu sprzęt pozwala na łatwe i wygodne przygotowywanie kawy w różnych wariantach do wyboru – klasycznego espresso, ale także kremowego cappuccino.

 

Ze względu na zawartość kofeiny oraz innych wartościowych składników aktywnych kawa pomaga w utrzymaniu koncentracji, zmniejsza zmęczenie, poprawia samopoczucie. Właśnie dlatego tak wielu pracowników w pracy nie może obejść się bez kubka kawy.

 

Zatem udostępnienie ekspresu do kawy w biurze pozwala na poprawę zadowolenia pracowników, ale także wpływa również na ich większą efektywność pracy.

 

Ekspres do kawy do biura – co warto wybrać?

Dobierając odpowiedni ekspres do kawy do biura, warto postawić na modele wyróżniające się wysoką wydajnością, łatwą obsługą oraz niskimi kosztami eksploatacji, na przykład jak ekspresy Saeco Aulika.

 

Odpowiedni ekspres powinien być dopasowany do potrzeb użytkowników, dlatego też najlepiej zdecydować się na ekspres automatyczny i ciśnieniowy, który wyposażony jest w:

  • młynek do kawy
  • system spieniający mleko

 

Tego typu ekspresy wyróżniają się także bardzo prostym sterowaniem i nie wymagają specjalnych umiejętności w zakresie obsługi. Wystarczy tylko wybrać na panelu rodzaj kawy i jej parametry, a następnie nacisnąć na przycisk, by urządzenie rozpoczęło pracę i przyszykowało pyszną kawę w mniej niż minutę.

 

Gdzie kupić ekspres biurowy?

Ekspresy do kawy są oferowane przez wiele firm. Obecnie wiele z nich oferuje także usługi polegające na obsłudze ekspresu wraz z dostawą kawy i innych materiałów potrzebnych do używania urządzenia. Zajmują się one również prowadzeniem serwisu i konserwacji urządzenia, aby mogło ono posłużyć na lata.

 

Ekspres do kawy do biura można kupić na własność, ale można także zdecydować się na oferty jego leasingu oraz wynajmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.