Czego nie może zabraknąć w torebce każdej businesswoman

W torebce każdej kobiety brakuje podobno tylko jednego – porządku. I często nie jest to wcale żart. To rzeczywistość. Ale są przedmioty, bez których żadna businesswoman się nie obejdzie. Na pewno będzie to „przyrząd” do poprawy makijażu – a więc – lusterko. Nie ma chyba torebki damskiej, w której nie byłoby lusterka. A jeśli nawet jest, to jedynie używana sporadycznie (czyli na tzw. „krótkich odcinkach”).

Choć wydaje się to niemożliwe, torebka damska potrafi pomieścić wiele „niepotrzebnych rzeczy”, które dla danej kobiety są niezbędne w różnych sytuacjach życiowych. Najlepiej, aby ci „niepowołani do oglądania” w ogóle nie zaglądali do damskiej torebki, ponieważ mogą nie znieść jej zawartości (najczęściej oczywiście braku porządku)

Torebka damska „żyje własnym życiem”

Czyli: – jest jak ogon kota, który żyje własnym życiem i o tym powszechnie wiadomo.Także damska torebka może chować w swym wnętrzu przeróżne przedmioty w zależności, od preferencji danej kobiety. Jedne są przydatne, inne już mniej. A jeszcze inne zupełnie niepotrzebne. Lecz są przedmioty w damskiej torebce, bez których żadna prawdziwa businesswoman się nie obejdzie. Będą to oczywiście urządzenia potrzebne do ładowania telefonu, oraz także do bezpiecznego przenoszenia danych komputerowych. Kobieta – jako właściciel firmy, lub jej przedstawiciel, używa wszystkich tych samych gadżetów – co mężczyzna. Więc nie należy się dziwić, jeśli w damskiej torebce znajdziemy jakiś pendrive z logo firmy. Może to być firma danej kobiety, lub firma, która wykonała jakąś usługę dla niej, lub sprzedała jej jakąś rzecz. Generalnie, każdy pendrive jest jednym z najbardziej przydatnych gadżetów elektronicznych i przez to może wylądować w niejednej torbie, czy kieszeni. W tym, w damskiej torebce.

Pendrive, czy powerbank?

Zarówno jeden, jak i drugi jest najbardziej popularnym gadżetem na rynku nie tylko elektronicznym, ale i reklamowym. Szczególnie reklama „upodobała” sobie taką formę „transportu”. Jest to najbardziej efektywna i zarazem mobilna reklama, więc nie ma się co dziwić, że korzysta z niej każdy przedsiębiorca. Poza tym takie gadżety są niesamowicie tanie. Szczególnie wtedy, gdy są kupowane w ilościach hurtowych właśnie na potrzeby rozreklamowania własnej firmy (ciekawą ofertę na materiały reklamowe znalazłem na stronie https://memorabbit.pl/c/pendrive-reklamowe). Cała „siła” w ich mobilności i niezaprzeczalnej przydatności. Dlatego nie może dziwić fakt, że w torebce businesswoman często nie brakuje zarówno jednego, jak i drugiego.

Co jeszcze można znaleźć z damskiej torebce?

Różnorodność przedmiotów – szczególnie w torebce kobiety pracującej – może być tak ogromna, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Przecież każda kobieta ma swój charakter, gust, sposób bycia itp. może trzymać różne przedmioty w swojej torebce dlatego, gdyż wydają się jej one najbardziej przydatnymi przedmiotami, jakich może potrzebować w ciągu całego dnia. Oprócz dokumentów, może mieć środki higieniczne (np. chusteczki), przedmioty do makijażu, a także urządzenia przeznaczone do komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.