Czy designerska bateria umywalkowa może być funkcjonalna?

Polski rynek obfituje szeroką gamę baterii umywalkowych różniących się pod względem marek, kolorów, rodzajów powłok oraz designu. Z tego powodu dokonanie wyboru może nie być tak łatwe, jak wydawało się pierwotnie. Prawdopodobnie pojawi się też obawa czy piękna designerska armatura będzie równie sprawna i funkcjonalna. W poniższym artykule sprawdzimy czy jest to możliwe…

Czy piękno może iść w parze z funkcjonalnością?

To oczywiste, że jednym z głównych wyznaczników wyboru baterii umywalkowej są nasze upodobania estetyczne oraz design mieszkania. Sposób w jaki zaaranżujemy łazienkę ma zbudować w nas poczucie komfortu i satysfakcji. Pamiętajmy jednak, że równie istotna jest funkcjonalność oraz wytrzymałość sprzętu, który będzie nam służyć przez wiele lat, mając codzienny bezpośredni kontakt z wilgocią.

Wykonując research i zagłębiając się w stanowiska ekspertów w temacie wyposażenia mieszkań nietrudno dojść do wniosku, że armatura może być funkcjonalna, praktyczna w myciu oraz obsłudze i jednocześnie stanowić małe dzieło sztuki. Wybierać możemy między innymi spośród baterii montowanych w umywalce, blacie lub ścianie. Tutaj ogranicza nas tylko fantazja. Czy jednak istnieje różnica w jakości działania tych trzech rodzajów baterii?

Oczywiście nie!

Decydując się na zakup designerskiej baterii umywalkowej możemy spodziewać się, że spełni ona nasze oczekiwania z nawiązką. Nie tylko stanie się efektywną ozdobą łazienki, lecz umożliwi swobodną regulację temperatury strumienia wodnego, jego ciśnienia, a także bezproblemowy montaż. Z kolei wybierając wodospadową baterię łazienkową z podświetleniem LED, jak na przykład jeden z modeli dostępnych na stronie lazienkaplus.pl – baterie umywalkowe , stworzymy w łazience niepowtarzalny luksusowy klimat.

Solidne wykonanie

Kolejną wątpliwością, jaką należy rozwiać jest przekonanie o rzekomo wadliwym wykonaniu designerskich produktów. Współczesne baterie umywalkowe od znanych producentów nie tylko doskonale się prezentują, lecz zostały wykonane z materiałów wysokiej klasy, jak na przykład wysokojakościowe stopy cynku, mosiądz czy ceramika. Zapewnia to gwarancję długiego bezusterkowego użytkowania oraz odporności na urazy mechaniczne.

Dodatkowo są one uodpornione na niszczące działanie środków czyszczących, więc przez lata zachowamy armaturę w idealnej czystości bez uszczerbku na walorach estetycznych tworzywa. Natomiast szeroki wybór wariantów sprawi, że z znajdziemy sprzęt idealny do łazienki w każdym stylu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.