Dobre warunki w pracy w Holandii? To nie mit

Rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Holandia jest pięknym krajem, dającym wiele różnych możliwości zarobku, dlatego też od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością wśród kierunków emigracji zarobkowej. Praca w Holandii jest rozsądnym i opłacalnym rozwiązaniem. Jakie są warunki pracy w tym kraju?

Warunki pracy i zarobki w Holandii

Holandia jest krajem o wysokim standardzie życia. Jednym z głównych atutów pracy w Holandii jest brak konieczności posługiwania się językiem niderlandzkim. Na większości stanowisk, zwłaszcza sezonowych wystarcza znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Decydując się na pracę za granicą w Holandii możemy liczyć na znacznie wyższe zarobki, stanowiące zazwyczaj kilkakrotność tych oferowanych w Polsce.

W wielu branżach wypłaty wypłacane są w ramach tygodniówek. Atrakcyjniejsza stawka wynagrodzenia oraz niższe koszty życia niż w Polsce przemawiają na korzyść podjęcia zatrudnienia w tym kraju. Stosunek zarobków w Holandii do tamtejszych kosztów życia wypada najkorzystniej na tle innych państw europejskich.

Prawo pracy w Holandii

Holenderskie prawo określa płace minimalne w zależności od wieku. Pracownikowi przysługuje prawo do płatnego urlopu oraz dodatku urlopowego. Holenderskie prawo pracy określa wymiar czasu pracy oraz maksymalną ilość nadgodzin, a także przysługujące za nie wynagrodzenie. Wszelkie przepisy związane z zatrudnieniem są ściśle przestrzegane przez pracodawców.

Życie w Holandii

Zastanawiając się nad wyjazdem do pracy za granicę, warto rozważyć nie tylko aspekty stricte związane z samym zatrudnieniem, ale także kwestię poziomu życia w danym kraju. Holandia słynie z bardzo dobrych opinii wśród mieszkających tam Polaków. Holendrów cechuje otwartość na inne narodowości i kultury oraz pozytywny stosunek do przyjezdnych.

Zatrudnienie przez agencje pracy

Polacy wyjeżdżający do pracy w Holandii decydują się zarówno na krótkie prace sezonowe, jak i na dłuższe pobyty, także na stałe. Jak szukać pracy w Holandii? Najlepszą i najbezpieczniejszą opcją jest skorzystanie z usług agencji pośrednictwa pracy. Agencja pracy Holland Contracting oferuje pomoc w znalezieniu ciekawej i dobrze płatnej pracy, zgodnej z kwalifikacjami kandydata. Znalezienie pracy przed wyjazdem wraz z załatwieniem formalności stanowi oszczędność czasu i nerwów.

Podjęcie zatrudnienia w Holandii przynosi szereg korzyści: wyższe zarobki, przestrzeganie praw pracowników czy niewielka odległość od Polski. Dobre warunki w pracy w Holandii to nie mit. Wyjedź do pracy z agencją pracy i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.