11 wskazówek dotyczących udziału w konkursach (i wygrywania!)

Udział w konkursach to moje hobby, które lubię od czasu, gdy byłam nastolatką.
Moją pierwszą wygraną w konkursie był odtwarzacz mp3 w 2007 roku, który wygrałem poprzez konkurs na odwrocie paczki chipsów. Pamiętam, że wysłałem swój kod i z podekscytowaniem wykrzyczałem rodzinie, że wygrałem. Od tego momentu byłem uzależniony!

Oto 11 wskazówek dla przyszłych konkurentów:

 1. Użyj katalogu konkursów, zawierające wszystkie aktualne ekonkursy
 2. Wygrywanie konkursów to w końcu gra liczb. Powinieneś wziąć udział w wielu konkursach, zanim zaczniesz wygrywać nagrody.
 3. Załóż osobne konto emailowe na potrzeby konkursów, ponieważ często będziesz musiał zapisywać się na listy mailingowe, więc prawdopodobnie będziesz otrzymywać dużą ilość emaili.
 4. Nie bierz udziału w konkursach o nagrody, których nie chcesz. Najlepiej, aby nagrody trafiły do osób, które je docenią, a poza tym to strata Twojego czasu!
 5. Spróbuj wziąć udział w konkursach na różnych platformach; konkursy na Twitterze, konkursy na Instagramie, konkursy na stronach internetowych, wpisywanie kodów z tyłu opakowań przekąsek itp.
 6. Uzupełnij swoje dane w sekcji autouzupełniania przeglądarki internetowej, kierując się do “ustawień” w prawym górnym rogu. Pozwoli Ci to zaoszczędzić znaczną ilość czasu, a także będzie mniej nużące; nie chcesz przecież wypełniać tych samych pól 50 razy dziennie!
 7. Grudzień to świetny czas na konkursy, ponieważ wiele marek prowadzi konkursy w stylu kalendarza adwentowego, z codziennymi konkursami w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Szukaj hashtagów na Instagramie lub Twitterze, aby wziąć udział w codziennych konkursach (wyszukaj #giveawayuk, aby zacząć).
 8. Jeśli widzę, że konkurs stał się ogromnie popularny, zazwyczaj omijam go, ponieważ szanse na wygraną są niewielkie. Oczywiście zależy to od tego, ile czasu zdecydujesz się poświęcić swojemu hobby!
 9. Im bardziej skomplikowane wymagania, tym mniejsza liczba zgłoszeń.
 10. Trzymaj się limitu czasu każdego dnia. Udział w konkursach może być czasochłonny, więc spróbuj ustawić sobie timer na 20 minut dziennie na początek; konsekwencja i stopniowe budowanie nawyku jest lepsze niż pójście na całość przez kilka dni, a następnie rezygnacja.
 11. Przeczytaj dokładnie zasady – Czy lokalizacja jest określona? Czy jesteś dostępny w dniu, w którym trzeba odebrać nagrodę? Czasami konkursy mają charakter lokalny i nie chcesz otrzymać powiadomienia, że wygrałeś popołudniową herbatę 300 km stąd!

Powodzenia i dobrej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.