Czarne, gumowe, drewniane, klasyczne – kiedy jakie pieczątki wybrać?

Pieczątki gumowe i stemple samonapełniające się dadzą zasadniczo ten sam efekt na papierze zawierającym projekt, tekst lub logo. Są jednak chwile, kiedy jedno jest bardziej odpowiednie od drugiego. Na przykład tradycyjne stemple gumowe wykorzystują oddzielną poduszkę z tuszem, co daje niesamowite możliwości użycia tysięcy różnych kolorów i wyspecjalizowanych tuszów, takich jak błyszczące, metaliczne i szybkoschnące tusze, idealne do oznaczania pudełek, projektów rzemieślniczych i nie tylko.

Z drugiej strony stemple samotuszujące mają wbudowany atrament. Zwykle występują w 5 różnych kolorach:

  • czarnym,
  • niebieskim,
  • czerwonym,
  • zielonym,
  • fioletowym.

Samotuszujący stempel zmniejsza zabrudzenia z atramentu, który przedostaje się na dłonie i powierzchnię roboczą, co czyni je idealnymi do użytku biurowego i gdy wymagane jest wielokrotne stemplowanie. Wspaniałą cechą stempli samokolorujących się jest to, że za każdym razem pozostawiają równe wrażenie bez martwienia się o nacisk, jaki zastosujesz, aby uzyskać pożądany efekt. Świetnie nadają się również do użytku przez dzieci. Możesz sobie wyobrazić sprzątanie, jeśli pozwolisz im użyć tradycyjnych gumowych stempli i tuszu! Pieczątki tego rodzaju sprzedawane przez najlepszych producentów zawierają tusze całkowicie na bazie wody, nietoksyczne i bezpieczne dla skóry.

Samotuszujący stempel może potencjalnie dać tysiące odcisków, ponieważ poduszka atramentowa jest trzymana wewnątrz korpusu stempla. Poduszkę na tusz można również wymienić, gdy wyschnie.

Co na to tradycyjne pieczątki?

Jednak tradycyjne stemple gumowe pozostają najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się wyborem stempli. Powodem tego jest ich wszechstronność, co odróżnia najlepsze stemple od innych – to fakt, szczególnie jeśli są dostosowywane przez grawerowanie niestandardowych stempli do własnych wymagań. Na przykład w przypadku pieczątek o bardzo drobnych szczegółach graweruje się je w taki sposób, aby podstawa grafiki była grubsza, co umożliwia wrażenie wysokiej jakości druku, podczas tłoczenia na pudełkach, tkaninie lub innych grubszych materiałach grawerujemy się o około 3 mm – 4 mm głębiej, co powoduje brak zacieków, za każdym razem bez rozmazywania doskonałe odbicie.

Pieczątki w klimacie świątecznym

Kochamy Boże Narodzenie; to doskonała wymówka, aby spędzić czas z tymi, którzy są dla nas najbardziej wyjątkowi. Wysyłamy również kartki i prezenty, pokazując ludziom, że o nich myślimy i że są dla nas wyjątkowi. Tak więc, gdy wszystkie te karty i prezenty latają dookoła, istnieje duża szansa, że zechcesz uczynić cały proces łatwiejszym, tańszym i szybszym – pozwalają na to pieczątki takie jak https://www.maxonline.pl/stemple-drewniane – bo mogą być po prostu idealnym sposobem na nadanie świątecznego charakteru nieco bardziej osobistego! Ale co sprawia, że spersonalizowane znaczki świąteczne są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o rękodzieło? Tego nie da się opisać słowami, o tym po prostu trzeba się przekonać samemu, do czego oczywiście zachęcamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.