E-rowery, nowość na rynku rowerowym – dowiedz się jak możesz z niej skorzystać!

Chcesz dodać czegoś nowego do wypożyczalni rowerów? Rowery elektryczne lub e-rowery mogą być wszystkim, czego potrzebujesz. E-rowery wnoszą nowe perspektywy przygody przy wypożyczeniu rowerów. Choć ta forma transportu była popularna wśród milionów cyklistów w Chinach od lat, dzisiaj podobnie jak http://bikesquad.pl/najlepsze-rowery-miejskie-holenderskie/ stają się one coraz bardziej popularne w Polsce. To dlatego w e-rowery pomagają przyciągnąć nowych klientów, którzy mogą nie być w stanie prowadzić tradycyjnych rowerów ze względu na ich kondycję lub rodzaj terenu.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz nową firmę od podstaw, czy dodajesz e-rowery do obecnych ofert wynajmu, warto przeczytać ten artykuł. Oto kilka sposobów na rozpoczęcie i zbudowanie wypożyczalni rowerów elektrycznych:

1. Zacznij od słów kluczowych.

Ludzie, którzy chcą wypożyczyć rower elektryczny, prawdopodobnie już wiedzą o tym sposobie transportu i wchodzą do Internetu, aby wyszukać firmę wynajmującą. Skorzystaj z ruchu organicznego, optymalizując witrynę internetową wyszukiwarek, korzystając z słów kluczowych, takich jak “wypożyczalnia rowerów elektrycznych w mieście” w całej witrynie. Wyszukiwanie “wypożyczalni rowerów elektrycznych w Katowicach”, na przykład, powoduje wyświetlanie 23 wyników w Mapach Google. Upewnij się, że dodałeś firmę do Map Google i dodaj słowa kluczowe do odpowiedniej.

2. Porozmawiaj ze swoimi obecnymi klientami.

Jeśli masz już firmę wypożyczającą, niech twoi obecni klienci wiedzą, że oferujesz również e-rowery przez rozpowszechnianie tej wiadomości w mediach społecznościowych i w ramach kampanii marketingu poczty elektronicznej. E-rowery są modne i nowe, a obecni klienci mogą nie wiedzieć, że istnieją lub że są one dostępne do wynajęcia. Możesz wysyłać kod promocyjny lub rabatowy, który jest wyłączny dla subskrybentów lub zapytać klientów, czy chcą spróbować roweru elektrycznego z twojej wypożyczalni.

3. Organizowanie wycieczek.

Jeśli firma wynajmu znajduje się w obszarze z wieloma atrakcjami lub historią, warto rozważyć dodanie wycieczek do strategii biznesowej. Wycieczki przynoszą wyższą marżę zysku, ponieważ klienci będą chcieli zapłacić więcej za zorganizowaną wycieczkę. Będziesz też przyciągać szersze grupy demograficzne uczestników, gdyż rowery elektroniczne pomagają każdemu utrzymać tempo – zwłaszcza, jeśli Twój teren ma trudne wzgórza. Przed dodaniem wycieczek warto jednak odrobić domowe zadanie, aby określić, czy planowane ROI jest warte czasu i pieniędzy. Na przykład musisz zbadać, które lokalizacje odwiedzający Twoją witrynę mogą chcieć zobaczyć, dowiedz się, czy miasto lub państwo mają dodatkowe wymagania w zakresie licencjonowania lub ubezpieczenia, wynajmu przewodników i promowania Twoich ofert.

4. Partnerstwo z hotelami.

Ponieważ rowery elektroniczne są niewykorzystanym źródłem transportu, przedstaw swoje przedsiębiorstwo w ramach kongresów i pośród pracowników handlowych. Wytłumacz, co oferujesz i daj pracownikom możliwość przetestowania. Skonfiguruj plan prowizji. Możesz również pracować z hotelami na kanwie tego, aby organizować specjalne wycieczki dla swoich gości w różnych porach roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.