Fotele na monety w galeriach handlowych – pomysł na biznes

Przez galerie handlowe codziennie przewija się setki, jeśli nie tysiące osób. Galeria handlowa to takie miejsce, gdzie całe rodziny potrafią spędzić mnóstwo czasu. Poza tym, na pewno są zmęczeni zakupami, oglądaniem, chodzeniem często bez celu, bo „a nuż coś wypatrzę”. Wielu ludzi po prostu siada na ławeczce, w jakiejś małej zatoczce w galerii i czeka na swoją „drugą połówkę”, biegającą po boksach sklepowych. Generalnie – galerie handlowe to miejsce, gdzie przewija się mnóstwo znudzonych, zmęczonych ludzi, którzy (chcą, lub muszą) towarzyszyć innym – zajętym zakupami – osobom. Jest to tzw. rzeka klientów, z wolnym czasem i często pełnym portfelem. Jednym słowem – marzenie dla chcących zarabiać.

Fotele massaggio

Fotele massaggio, to tzw. fotele zarabiające. Z racji swojego istnienie, muszą być bardzo łatwe w obsłudze, aby potencjalny klient nie zniechęcił się próbując go uruchomić. Monety, lub żetony są przechowywane w specjalnej, bezpiecznej skrzynce, do której ma dostęp tylko właściciel. Fotele massaggio posiadają możliwość rozpoznania do ośmiu różnych kształtów monet, które można zaprogramować. Oczywiście, należy wybrać najbardziej popularny kształt monety w danej okolicy. Taki fotel można postawić w galerii handlowej, przy własnym boksie sklepowym, lub po prostu wynająć niewielki obszar na terenie galerii i można zacząć zarabiać. W dzisiejszych czasach chyba nigdzie indziej nie ma tak potężnego przepływu pieniądza i ludzi, jak w galeriach handlowych. Są niczym dawne targowiska z tą różnicą, że nie ograniczają się co do dnia otwarcia (targowiska najczęściej „działały” raz w tygodniu), oraz są zlokalizowane „pod dachem” i żadna pogoda im nie straszna. Wręcz przeciwnie, najwięcej ludzi przebywa w galeriach podczas słoty. Natomiast podczas upałów, wnętrza galerii są klimatyzowane, więc i wtedy nie brakuje potencjalnych klientów.

Co potrafi fotel massaggio?

Jednym z najważniejszych jego funkcji, jest możliwość sterowania przez klienta. Jak wiadomo, dany klient nie musi się na tym znać, więc samo sterowanie musi być bardzo intuicyjne i zachęcające do wypróbowania fotela massaggio. Posiada on pięć poziomów szybkości i trzy poziomy szerokości masażu. Wszystkie przyciski są czytelne, więc klient może wybrać to, co mu najbardziej pasuje. Oczywiście fotele massaggio mogą być także sterowane przez operatora, który może wcześniej ustalić kilka parametrów, regulujących jego pracę. Fotele massagio posiadają nie tylko możliwości odprężającego masażu. Dostępny jest także masaż wibracyjny w siedzisku, oraz masaż poduszkami na łydki i uda.

Wykonanie.

Z racji swojego przeznaczenia, fotele massaggio są solidnie wykonane. Są odporne na intensywne użytkowanie, oraz na zalanie, czy zabrudzenia. Ich powierzchnia z eko skóry nie przyjmuje zapachów, ani żadnych płynów, więc nie ma się co obawiać o części elektroniki, gdyby jakiś klient chciał skorzystać z masażu z kawą w ręku, lub zupą na kolanach. Warto polecić tego typu fotele do masażu, gdyż idealnie nadają się do eksploatacji w galeriach handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.