Gdy imprezy pracownicze wieja nudą

Imprezy firmowe przywodzą na myśl złe wspomnienia? Opowieści współpracowników sprawiają, że nie masz ochoty uczestniczyć w kolejnej tego typu imprezie? Zaproponuj przełożonemu zorganizowanie imprezy dla pracowników w Energylandii! Niech najbliższy wyjazd integracyjny nabierze nowego wymiaru, a pracownicy zamiast spędzać czas przy dźwięku szkła niech rozerwą się w inny, zdrowszy sposób.

Nie każda integracja musi wyglądać tak samo

Oczywiście, imprezy integracyjne rządzą się swoimi prawami.Ich celem jest rozluźnienie towarzystwa, które może choć na chwilę oderwać się od codziennych, służbowych obowiązków. W tym celu imprezy pracownicze spisują się idealnie.Aby jednak nie było to kolejne, banalne spotkanie przy kuflu piwa, warto pokusić się o znalezienie miejsca, w którym nie tylko wszystkim wspólnie upłynie czas, ale zostanie on spożytkowany na niesamowite atrakcje. Można mnożyć imprezy integracyjne pomysły na pracowniczy wyjazd. Jednak to właśnie Energylandia wydaje się być jedynym słusznym wyborem. Znajduje się tutaj wszystko, czego potrzeba do szczęścia zestresowanym pracownikom. Tylko tu stres można przekuć w okrzyki radości, strach i inne, nieopisane uczucia.Nagły wzrost adrenaliny, którego z pewnością dostarczą atrakcje parku rozrywki zlokalizowane w strefie ekstremalnej, a następnie jej powolny spadek sprawi, że człowiek poczuje się jak nowonarodzony. Mijają złe humory i niesnaski. W Energylandii po prostu nie sposób się nie śmiać. Jest to miejsce, które chętnie odwiedzająwycieczki firmowe, ponieważ pozwala zrzucić niepotrzebny balast obowiązków i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, a może nawet powrotu do czasów dzieciństwa, kiedy życie było prostsze, łatwiejsze i niezapięte na ostatni guzik wizytowej koszuli.

Mega atrakcje Energylandii

Jakie atrakcje czekają nawycieczki firmowe? Polecamy strefę ekstremalną, w której znajdują się takie urządzenia jak:

  • Apocalipto
  • Roller Coaster Mayan
  • Aztec Swing
  • Tsunami Drop
  • Space Booster
  • Viking Roller Coaster
  • Formuła Roller Coaster
  • Speed Roller Coaster

Jeżeli wydaje Wam się, że nazwy tych urządzeń brzmią co najmniej egzotycznie, to z pewnością powinniście przyjechać do Zatoru i zobaczyć je na żywo. Wiele z nich budzi respekt swoją wielkością, przeciążeniami, które towarzyszą użytkownikom od zapięcia w wagoniku, aż do samego końca przejażdżki. Aby jednak imprezy integracyjne zadowoliły również te osoby, które mają lęk wysokości lub nie czują potrzeby podnoszenia poziomu adrenaliny w swoim organizmie, w ofercie Parku Rozrywki Energylandia znajduje się również wiele innych urządzeń oraz atrakcji widowiskowych, które umilą czas.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dla firm. Cena biletu dla zorganizowanej grupy wycieczkowej uzależniona jest od liczności grupy. Im większa liczba osób, tym atrakcyjniejsza oferta. W ramach biletu każdy uczestnik otrzymuje nielimitowaną możliwość skorzystania z wszystkich atrakcji Parku Rozrywki, a mianowicie z urządzeń rozrywkowych dla dorosłych i dla dzieci, udziału w pokazach i widowiskach, a także z kina. Gorąco zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.