Rozlicz podatek z Holandii w Polsce. Odzyskaj nawet 1300 euro zwrotu podatku razem z biurem Borsuk Podatki

Holandia to atrakcyjny kierunek do wyjazdu emigracyjnego dla wielu Polaków. Znajdują zatrudnienie poprzez agencję pracy, m.in. w branży rolniczej, ogrodniczej, ale i w holenderskich fabrykach. Dlatego akurat ten kraj jest popularny? Dobre zarobki i komfort życia w dużym stopniu za tym przemawiają. Pracownicy, którzy są zatrudnieni legalnie, muszą co roku składać zeznanie podatkowe z holenderskim urzędzie skarbowym – Belastingdienst. Jeśli masz problem z formalnościami i chcesz zlecić usługę profesjonalnej firmie, skorzystaj z pomocy biura Borsuk Podatki.

Rozlicz podatek przez Internet. Gwarantujemy wysokie zwroty podatku 

Zwrot podatku z Holandii w 3 miesiące na Twoim koncie? Tak, to możliwe! Borsuk Podatki to biuro rozliczeń zagranicznych, które pomaga Polakom odzyskać ich pieniądze. Między innymi z powodu błędnie naliczanych składek na rzecz podatku dochodowego, dla Polaków udało się odzyskać ponad 150 milionów euro, które trafiły na ich konta bankowe. Wystarczy, że będziesz posiadał/posiadała holenderską kartę podatkową o nazwie jaaropgave. Co ten dokument zawiera? Wydawana i dostarczana jest przez pracodawcę po zakończonym roku podatkowym. To odpowiednik polskiego PIT–11, na której udokumentowany jest przychód i odprowadzony podatek. Jest on niezbędny, aby móc prawidłowo rozliczyć swoje zeznanie podatkowe z Holandii. 

Zaufaj ekspertom od podatków zagranicznych. Wiemy, jak Ci pomóc 

Na stronie https://borsukpodatki.pl/ znajdziesz wszelki informacje na temat rozliczeń podatkowych z Belgii, Holandii, Niemiec oraz Czech. Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii, która od ponad 20 lat skutecznie pomaga Polakom odzyskać ich podatek. Wybierz biuro rozliczeń zagranicznych, które zna specyfikę prawa podatkowego za granicą. Dotrzymamy wszelkich terminów wyznaczonych przez urzędy skarbowe. Tłumaczym skomplikowane formalności na polski język. Odzyskaj swoje pieniądze już dziś!

 

Polecamy:
Jak opisać znajomość języka obcego w CV?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.