Imprezy integracyjne w górach – idealny sposób na integrację wewnątrz firmy!

Zastanawiasz się, w jaki sposób lepiej zintegrować ze sobą pracowników w Twojej firmie, zapewniając im jednocześnie doskonałą rozrywkę? Imprezy integracyjne w górach są tym, czego szukasz! Szaleństwo na nartach, eventy tematyczne czy wieczorki przy ognisku – wszystko to sprawia, że wyjazdy integracyjne w góry cieszą coraz większą popularnością.

Pobyt w górach – okazja do budowania trwałych więzi między pracownikami

Właściciele większych i mniejszych firm coraz częściej decydują się na organizowanie wyjazdów integracyjnych dla swoich pracowników. Ten trend od lat staje się coraz silniejszy i nic w tym dziwnego – wszak wiadomo, że najtrwalsze relacje między ludźmi tworzą się w sytuacjach, w których nie są oni skrępowani codziennymi obowiązkami, lecz mogą swobodnie porozmawiać i miło spędzić ze sobą czas. Szczególnie wartościowe są w tym aspekcie wspólne wyjazdy – ludzie, spędzając ze sobą więcej czasu niż na co dzień, mają okazję lepiej się poznać, co przekłada się jakość wzajemnych kontaktów po powrocie do biura – są one znacznie głębsze i trwalsze.

Szczególnie organizowanie wyjazdów i imprez integracyjnych w górach to znakomity sposób na wzmocnienie wzajemnych więzi. Nic tak nie integruje, jak wspólne zdobywanie szczytów, wędrówki po malowniczych szlakach, wieczorne wspólne śpiewanie przy ognisku oraz inne górskie atrakcje. Możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku, wspaniałe widoki i możliwość obcowania z naturą to także ogromne atuty w przypadku organizacji wszelkich szkoleń, konferencji czy spotkań służbowych – dzięki malowniczej lokalizacji zdobywanie nowych umiejętności oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych przebiega w znacznie przyjemniejszych i swobodnych warunkach. Wszystko to sprawia, że góry zmieniają coraz bardziej swój wizerunek – z miejsca wczasowego kojarzonego głównie z pobytami rodzinnymi stają się coraz częściej miejscem organizowania różnorodnych wydarzeń firmowych i biznesowych.

Wyjazdy w góry – moc atrakcji i znakomita rozrywka gwarantowane!

atrakcje-podczas-wyjazdu-integracyjnego

Na atrakcyjność gór jako miejsca imprezy integracyjnej wpływa ogromna liczba i różnorodność atrakcji, jakie nas tam  czekają. Absolutnymi „pewniakami”, jeśli chodzi o pobyt w górach, są wszelkie wędrówki górskimi szlakami, które dla amatorów gór będą na pewno dużym powodem do radości. Zazwyczaj jednak i ci, którzy nie przepadają za górskimi wycieczkami, nie mają powodów do obaw – wędrówki po górach podczas wyjazdów dla firm mają raczej formę przyjemnych spacerów w malowniczej scenerii aniżeli wymagających wspinaczek. Wyjazd integracyjny w góry w porze zimowej to także dokonała okazja do zasmakowania narciarskiego szaleństwa – liczba  tras zjazdowych jest w tym regionie olbrzymia. Prawdziwą okazją do umacniania nowych kontaktów są typowe górskie ogniska  i grillowanie – pełne hucznego biesiadowania i smakowania lokalnych specjałów. Wiele hoteli współpracuje również z regionalnymi kapelami góralskimi – ich występ z pewnością umili wszelkie imprezy integracyjne podczas pobytu w górach.

Wyjazdy integracyjne dla firm to jednak nie tylko typowo górskie zabawy. Wiele hoteli oferujących pobyt firm w górach zapewnia także inne atrakcje, niekoniecznie związane z górami, a z pewnością – równie interesujące. Paintball, wieczorki tematyczne, imprezy w konkretnym stylu, pikniki na łonie natury – to tylko przykłady na zabawy, jakie mogą umilić każdy wyjazd firmowy. Różnorodne eventy i imprezy z pewnością pomogą uczestnikom wyjazdu nie tylko lepiej się poznać, ale także solidnie wypocząć oraz naładować akumulatory przed powrotem do pracowniczych obowiązków. Nic dziwnego, że góry uchodzą za idealne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników, o czym przekonuje się z roku na rok coraz więcej firm.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm, sprawdź ofertę ParkHotel Łysoń na imprezy integracyjne w górach. Wszystkie wymienione wyżej atrakcje, a także bliskość Parku Rozrywkowego Energylandia oraz kompleksu Inwałd Park sprawią, że dla Twoich pracowników będzie to niezapominany wyjazd!

Neo Hotel

Imprezy integracyjne dla firm – podsumowanie

Wyjazd integracyjny wielu osobom kojarzy się z koniecznością uczestniczenia w nudnych spotkaniach zapoznawczych i ze sztywnym planem dnia. Tak jednak nie musi być! Polskie góry to idealne miejsce na wszelkie imprezy firmowe – malowniczość krajobrazu i możliwość spędzania czasu na łonie natury w fantastyczny sposób łączy się tu z szalonymi atrakcjami i zabawami. Po takim wyjeździe możesz mieć pewność, że uczestnicy będą pełni pozytywnych wrażeń, a także bogatsi o nowe znajomości i wspaniałe wspomnienia. Imprezy integracyjne w górach to idealny przepis na doskonały wypoczynek i integrację wewnątrz firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.