Aplikacja do faktur i kosztów – innowacyjne rozwiązanie dla biur rachunkowych

Faktura jest to dokument księgowy, dzięki któremu transakcja pomiędzy wystawcą a odbiorcą faktury jest prawidłowo udokumentowana. Rozliczanie faktur to obowiązek osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej czy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, których obejmuje podatek od towarów i usług. Wiąże się to z dużą ilością faktur, które biuro rachunkowe otrzymuje od przedsiębiorców korzystających z ich usług. Rozwiązaniem na zarządzanie firmową dokumentacją jest aplikacja do rozliczania faktur Taxon.

Faktury w jednym miejscu – jak to działa?

W kilku prostych krokach cały proces obiegu dokumentów może zostać zakończony. Aplikacja ma za zadanie usprawnić komunikację między przedsiębiorcą a biurem rachunkowym. Dzięki temu każda ze stron oszczędzi czas, pieniądze i niepotrzebny stres. Księgowy otrzyma dokumenty na czas od swoich klientów, bez konieczności przypominania o zaległej fakturze. Z kolei przedsiębiorca uniknie niepotrzebnego zamieszania związanego z fakturą papierową. Innowacyjne rozwiązanie, które uprości fakturowanie. Jak przebiega wysyłka faktur?

Krok 1.

Klient wystawia fakturę za sprzedaż lub usługę w bezpłatnej aplikacji TAXON, załączając zdjęcie kosztów.

Krok 2.

Faktury są akceptowane w aplikacji i automatycznie przesyłane do systemu księgowego, z którego korzysta biuro rachunkowe.

Krok 3.

Biuro rachunkowe księguje fakturę, sporządza deklarację i wysyła w imieniu klienta do Urzędu Skarbowego.

Krok 4.

Klient w aplikacji otrzyma zestawienie miesięczne PIT, VAT i ZUS do zapłacenia w danym miesiącu.

Proste i szybkie rozwiązanie, które wyróżni biuro rachunkowe na tle konkurencji. Pozwoli zdobyć nowych klientów, którzy cenią sobie wygodę w zarządzaniu firmową dokumentacją.

Aplikacja Taxon – dlaczego warto z niej skorzystać?

Szereg korzyści jakie oferuje aplikacja Taxon z pewnością przyczyni się do rozwoju Twojego biura rachunkowego. Technologia ta to narzędzie ułatwiające współpracę biznesową. Produkt, który spełni oczekiwania nowoczesnych przedsiębiorców. Na co możesz liczyć korzystając z aplikacji Taxon?

Dzięki dostępowi poprzez Google Play i AppStore zwiększysz szansę na dotarcie do nowych klientów. Dane, które znajdują się w aplikacji, przechowywane są w chmurze. Masz pewność, że poziom bezpieczeństwa będzie zachowany i nie należy się martwić, że jakieś poufne informacje dostaną się w niepowołane ręce.

Zaletą aplikacji Taxon jest szybkość przesyłania dokumentów, bezpośrednio do biura rachunkowego. Prosty i wygodny sposób fakturowania, ułatwia komunikację z klientem. Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, mamy możliwość specjalnego czatu, który znajduje się w aplikacji. Umożliwi to szybsze skontaktowanie się z przedsiębiorcą, który podesłał nam fakturę. Bez czekania na kontakt telefoniczny czy mailowy.

Wszystkie dostępne dokumenty dostępne w jednym miejscu. W każdej chwili księgowy lub klient mają do nich dostęp. Oszczędź czas i usprawnij proces fakturowania swoich klientów dzięki aplikacji Taxon!

Wszystkie faktury na wyciągnięcie ręki

Aplikacja do fakturowania Taxon dostępna jest za darmo w Google Play. Ściągnij ją już dziś i sprawdź, jak bardzo usprawni formalną część Twojej biurowej pracy. Sami korzystamy z naszej aplikacji do faktur online (https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app)  i widzimy, jakim ułatwieniem jest natychmiastowy dostęp do firmowych dokumentów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.