Jak działa nasz układ krążenia i jak go wspierać?

Jak sądzisz, wsparłeś choć trochę dzisiaj swój układ krążenia? Są spore szanse na to, że prawdopodobnie ani trochę!

Twój system krążenia samodzielnie odżywia i wzmacnia każdą komórkę w Twoim ciele, więc utrzymanie go w optymalnym stanie powinno być priorytetem. Bez tego będziesz cierpieć z powodu małej ilości energii, bólu stawów i potencjalnie jeszcze gorszych objawów, jeśli pozwolisz temu problemowi wymknąć się spod kontroli.

Znaczenie zdrowego układu krążenia

Krążenie krwi to przepływ krwi przez twoje ciało, gdy twoje serce je napędza. Każde uderzenie serca dostarcza niezbędne składniki odżywcze i tlen wszystkim komórkom, zapewniając im to, czego potrzebują do rozwoju. – stąd poprawa układu krążenia ma tekie znaczenie.

Tętnice (droga, którą krąży krew) mogą się zatkać, stać się sztywne lub pęknąć całkowicie. Niedostateczna dieta lub niedobór składników odżywczych może zapobiec odżywieniu twojej krwi.

Ponieważ komórki ciała zaczynają się rozkładać bez prawidłowego krążenia krwi, ważne jest, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby twoje ciało działało tak, jak powinno.

Objawy złego krążenia krwi

Czy cierpisz na upośledzony układ krwionośny? Objawy te pomogą ci to wiedzieć na pewno:

  • Mniejsze zużycie energii i ogólne zmęczenie w ciągu dnia
  • Drętwienie, mrowienie i zimne odczucia w kończynach (dłonie i stopy)
  • Utrata apetytu
  • Skurcze i bóle nóg
  • Obrzęk, owrzodzenie nóg lub widoczne przebarwienie skóry
  • Powolne gojenie cięć lub zadrapania
  • Wysokie ciśnienie krwi i / lub nadciśnienie
  • Zaburzenia erekcji
  • Nawracający ból łydki

Jeśli regularnie doświadczasz któregokolwiek z tych objawów, prawdopodobnie Twój układ krążenia nie jest w najlepszej formie. Aby zapobiec pogorszeniu się sytuacji, ważne jest, abyś podjął kroki w celu poprawy zdrowia serca.

Jak poprawić krążenie?

Oto najlepsze sposoby na naturalną poprawę krążenia krwi które dodatkowo wspierane przez suplementy diety (zobacz tutaj: Kenayag) przyniosą najlepsze wyniki.

Pij herbatę

Bogata w przeciwutleniacze, takie jak flawonoidy, polifenole i katechiny, herbata jest doskonałym napojem do rozszerzania tętnic, aby zwiększyć przepływ krwi i dostarczyć tlenu do części ciała, które go potrzebują. Biała, zielona i czarna herbata wszystko to może zrobić różnicę, ale najlepszym napojem dla twojego zdrowia jest całkowicie naturalna mieszanka herbaty specjalnie opracowana, aby poprawić przepływ krwi, która dodatkowo wpływa całkowicie na wzmocnienie Twojego organizmu i wspiera Twoje zdrowie.

Ta mocna herbata zawiera silne składniki z Afryki Wschodniej, Indii, Chin i Bliskiego Wschodu, działając przeciwzapalnie dla Twojego organizmu, która wzmacnia system odpornościowy, obniża poziom cholesterolu i poprawia krążenie krwi.

Jedz więcej produktów bogatych w żelazo!

Żelazo jest kluczowym składnikiem we krwi do transportu tlenu w organizmie, ale niedobór żelaza jest jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych na świecie. Możesz pracować nad tym, aby utrzymać poziom na wysokim poziomie dzięki codziennemu suplementowi żelaza lub obfitej porcji czerwonego mięsa, ciemnych, zielonych liści, soczewicy.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.