Jak poprawić swój biznesowy angielski bez siedzenia w klasie?

Wielu z nas uważa, że ​​siedzenie w klasie jest okropnie bolesne. W końcu wszyscy jesteśmy bardzo zapracowanymi ludźmi! Mamy tyle rzeczy do zrobienia – ciężko jest znaleźć czas na dodatkowe zajęcia z biznesowego angielskiego. Ale nie ukrywajmy też, że angielski biznesowy kraków jesteście szczególnie ważny, gdy koncentrujemy się na rozwijaniu naszych karier. Nie wspominając o tym, byłoby o wiele wygodniej uczyć się w domu lub w miejscu, które najbardziej lubisz…. Prawda?

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym studentem, nadal chcesz profesjonalnie mówić po angielsku. I nawet jeśli chcesz być świetny w biznesowym języku angielskim, czasami możesz nie chcieć nawet opuścić łóżka, by coś z tym zrobić.

Na szczęście klasa to nie jedyne miejsce, dzięki któremu Twój angielski biznesowy może stać się idealny. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu i czasie! Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć najpierw – a teraz powiemy ci dokładnie, czym one są.

Jak nauczyć się języka biznesowego bez siedzenia w klasie?

Istnieją cztery główne rodzaje umiejętności językowych niezbędnych do nauki, jeśli chcesz zostać profesjonalistą w biznesowym angielskim:

  • rozumienie ze słuchu

  • mówienie

  • czytanie ze zrozumieniem

  • pisanie.

Jeśli poświęcisz wystarczająco dużo czasu na te obszary, możesz szybko rozwinąć znajomość języka angielskiego w biznesie – nawet bez siedzenia w klasie. Te wskazówki pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesowym języku angielskim we własnym tempie, według własnego harmonogramu i preferowanego środowiska.

Naucz się języka obcego z filmami – to super wskazówka na dobry początek.

A jeśli chodzi jeszcze bardziej o słuchanie ze zrozumieniem… Słuchaj audycji radiowych o firmach, gdziekolwiek masz połączenie danych lub dostęp do Internetu. Istnieje wiele różnych biznesowych talk show do wyboru. Znajdź ten, który ma prowadzącego, którego najbardziej lubisz słuchać, lub taki program, który obejmuje tematy związane z Twoją karierą.

Możesz zacząć od znalezienia lokalnych programów w stacjach radiowych w swoim regionie. Możesz także wypróbować internetowe kanały radiowe. Czego się dowiesz? Na pewno będą to metafory i ciekawe wyrażenia używane przez radiowych gospodarzy w rozmowie.

Tak samo, na YouTubie znajdziesz wiele interesujących filmów na ten temat. Zasadniczo jest tam coś, co zainteresuje każdego, kto chce poznać biznes i język angielski w tym samym czasie. Czego się dowiesz? Na pewno poznasz słownictwo związane z innowacjami, tematy biznesowe w wiadomościach i ostatnich wydarzeniach.

Na pewno też znajdziesz z łatwością jakiś godny uwagi kanał internetowy dla przedsiębiorców Online. Taki kanał jest doskonały, jeśli chcesz usłyszeć teksty po angielsku od niezwykle wpływowych przedsiębiorców lub oglądać fajne animowane filmy z przydatnymi wskazówkami.

Czego się nauczysz? Będzie to słownictwo związane z przedsiębiorczością i wiele więcej, a co najlepsze pojmiesz to wszystko nie wychodząc z własnego domu, a jeśli chcesz – nawet z własnego łóżka. To takie proste!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.