Jaki typ jachtu wybrać przy organizacji imprezy firmowej na morzu?

Imprezy firmowe są wręcz tradycją w wielu mniejszych i większych przedsiębiorstwach. Najczęściej łączy się w nich dobrą zabawę z możliwością przeprowadzenia ciekawych szkoleń, które podniosą kwalifikacje pracowników. Najważniejsze jednak, by impreza odbywała się w ciekawym miejscu.

Właściciele firm, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest inwestycja w pracowników, dbają o regularne organizowanie imprez firmowych. Chodzi o to, by pracownicy mieli również benefity poza standardowymi zarobkami, premiami czy innymi gratyfikacjami finansowymi. Kadra pracownicza, o którą pracodawca dba, jest bowiem bardziej zmotywowana i lojalna wobec firmy.

Atrakcyjna impreza na wodzie

Imprezy firmowe odbywają się w wielu ciekawych miejscach. Jednym ze sposobów zorganizowania dobrej zabawy jest rejs jachtem po morzu czy nawet po jeziorach. W polskich warunkach najczęściej takie atrakcje są organizowane w sezonie letnim. Natomiast lepiej sytuowane firmy organizują także zagraniczne wyjazdy. W cieplejszych regionach można zorganizować imprezę na wodzie nawet w sezonach, w których w naszym kraju jest raczej zimno i ponuro. Czarter jachtu Chorwacja to doskonały sposób na imprezę firmową dla pracowników, którzy chcą się oderwać od szarej, często zimnej codzienności. Oczywiście, trzeba pamiętać, że nie każdy lubi pobyt na wodzie, wiele osób boi się morza lub mają chorobę morską. Dla nich taka atrakcja nie zawsze będzie miła i sympatyczna. Dlatego też zanim zorganizujemy wyprawę na jachty, lepiej jest upewnić się, czy pracownicy faktycznie będą zadowoleni i jest to spełnienie ich marzeń.

Dobra organizacja to podstawa udanej zabawy

Organizując imprezę firmową na morzu warto bardzo dobrze wybrać jednostki pływające, na których bawić się będą pracownicy. Przede wszystkim wielkość łódek powinna być dopasowana do ilości osób, które będą się bawiły. Kolejna kwestia, to jakość jednostki pływającej, jej wyposażenie oraz komfort i wygoda noclegu. Imprezy na morzu najczęściej są bowiem kilkudniowe. Dobrym rozwiązaniem może być impreza na statku lub na większym jachcie motorowym. Jest on zdecydowanie bardziej stabilny niż łódka żaglowa, która może powodować chorobę morską ze względu na dosyć silne kołysanie. Wybierając jacht na imprezę, trzeba się upewnić, jak wygląda poziom obsługi oraz czy można liczyć na dodatkowe atrakcje. Najlepiej więc zaplanować wyjazd z dużym wyprzedzeniem, a jednocześnie dokładnie sprawdzić organizatora imprezy. Najczęściej te zabawy, które organizowane są na ostatnią chwilę, pozostawiają wiele do życzenia pod względem jakości obsługi. Lepiej jest więc zainwestować w sprawdzoną i renomowaną firmę, dzięki której można mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i zorganizowane na naprawdę wysokim poziomie. Taka impreza z pewnością będzie zapamiętana i będzie źródłem wspomnień jeszcze przez wiele miesięcy po powrocie na ląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.