Jakie są zalety korzystania z komercyjnego systemu monitoringu w 2019 r.?

Zebraliśmy kilka kluczowych korzyści płynących z korzystania z systemu monitoringu, biorąc pod uwagę bieżące realia i aktualne możliwości takich rozwiązań. Wszystkich jeszcze bardziej zainteresowanych tematem zachęcamy nie tylko do przeczytania artykułu do końca, ale też do zajrzenia na stronę: https://monitoring-wroclaw.com/monitoring-sklepu/.

System telewizji przemysłowej umożliwia wykorzystanie kamer wideo do monitorowania wnętrza i na zewnątrz nieruchomości, przesyłając sygnał do monitora lub zestawu monitorów. Coraz więcej firm korzysta z zalet systemów bezpieczeństwa tego rodzaju. Na takie rozwiązanie decyduje się też coraz więcej właścicieli prywatnych nieruchomości. W efekcie zapotrzebowanie na systemy telewizji przemysłowej i mieszkaniowej jest wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ liczba policjantów patrolujących nasze ulice ma aktualnie rekordowo niski poziom, chcemy się w jakikolwiek inny dowolny sposób zabezpieczać, zad bać o bezpieczeństwo własne i naszego dobytku. Solidne zabudowy balkonów już nie wystarczą – mimo iż aktualnie można się spodziewać tych naprawdę solidnych.

Oprócz oczywistej korzyści, jaką jest możliwość monitorowania lokalu, oto jeszcze i inne zalety korzystania z systemu monitoringu w 2019 r.

Odstraszanie działalności przestępczej

http://porownywarka-ubezpieczen.plJest to największa i najbardziej rozpoznawalna korzyść dla tych, którzy decydują się na dodanie systemów kamer do swojej nieruchomości komercyjnej. Poza możliwością monitorowania pomieszczeń, kamery są doskonałym środkiem odstraszającym dla włamywaczy.

Podobnie jak w przypadku zamontowanego systemu alarmowego, intruz widzący kamery może zdecydować, że łatwiej i bezpieczniej jest przenieść się w inne miejsce. O wiele lepiej jest zapobiegać wtargnięciu niż sobie z tym poradzić po jego wystąpieniu.

Większość przestępców jest bardzo zdezorganizowana, nie myślą o tym. Powód, dla którego kamery są warte zainstalowania, jest więc podwójny. Jednym z nich jest trzymanie się z dala od występków. Badania wykazały, że wykorzystanie telewizji przemysłowej spowodowało spadek przestępczości:

  • o 51% – na parkingach

  • o 23% w obszarach transportu publicznego

  • o 7% w miejscach publicznych

Nawet najniższa z wyżej wymienionych wartość, 7%, to znacząca poprawa. Większość włamywaczy uzyskuje dostęp do budynku za pośrednictwem drzwi wejściowych, podczas gdy pozostałe 30% korzysta z okien jako punktu wejścia. Dlatego skierowanie kamer w kierunku tych dróg wejścia jest najlepszym i najbardziej strategicznym miejscem do dodania urządzenia do swojej posiadłości.

Równocześnie odstraszając działalność przestępczą, systemy bezpieczeństwa zmniejszają koszty ubezpieczenia domu i nieruchomości. Jesteś mniej interesujący dla przestępców, więc ryzyko iż zostaniesz okradziony jest obniżone, co oznacza, że ​​cena twojego ubezpieczenia również spada.

Z drugiej strony, jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem, a Twój sklep czy inny lokal nie jest odpowiednio zabezpieczony, może się okazać, że Twój dostawca ubezpieczenia może zakwestionować twoje roszczenie i odmówić Ci zwrotu poniesionych strat.

Wejdź na https://monitoring-wroclaw.com/ i uniknij tego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.