Kubki do kawy – dlaczego warto umieścić na nich logo firmy?

Wspaniały jednorazowy kubek do kawy to coś więcej niż tylko sposób na miejsce dla gorącego napoju.

Może również służyć jako skuteczny kanał marketingowy dla Twojej firmy, pomagając Ci:

  • przyciągnąć więcej klientów
  • sprzedawać więcej kawy
  • generować więcej przychodów

W rzeczywistości projekt jednorazowych filiżanek do kawy może przynieść szereg istotnych korzyści dla Twojej firmy. Poniżej wymieniliśmy kilka z nich, a także wskazówki, jak wdrożyć niestandardowy jednorazowy kubek papierowy do kawy w kawiarni lub w branży spożywczej.

Wygeneruj darmową reklamę dla swojej marki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Starbucks wyrósł na giganta, jakim jest dzisiaj? W początkowym okresie, mała sieć kawiarni w Seattle była jedną z pierwszych, które dodały niestandardowe kubki papierowe z logo do kawy na wynos, dzięki czemu przechodniom łatwiej było kojarzyć napoje z marką.

Gdy dodasz swoje logo, slogan, schemat kolorów i inny branding do jednorazowych kubków papierowych dla gastronomii, zmienisz zawsze sprzedawany napój w ruchomą, mobilną reklamę dla Twojej firmy.

Stawia to Twoją markę przed setkami ludzi, ilekroć klient przechodzi przez centrum handlowe z twoim napojem w ręku. Co więcej, dodaje to dowód socjalny do twojego produktu, umieszczając twoją markę w rękach obecnego klienta.

Mówiąc krótko, markowy kubek do kawy działa jak mobilny billboard dla Twojej kawiarni, a hurtownia kubków papierowych pomaga Ci wygenerować ogromną widoczność bez kosztów konwencjonalnych banerów, billboardów i innych reklam wizualnych.

Zachęcaj do powtarzania zakupów istniejących klientów

Czy zauważyliście kiedyś pustą filiżankę na biurku i nagle poczuliście potrzebę wypicia filiżanki kawy? To prawdziwy fenomen, a kiedy twoja marka jest na biurku klienta, jest duża szansa, że ​​to twoją kawiarnię odwiedzi.

Markowe kubki do kawy są nie tylko formą darmowego marketingu, dzięki któremu mogą przyciągnąć uwagę nowych klientów – mogą również pełnić funkcję bezpłatnej reklamy kawiarni przed obecnymi klientami, pomagając w przywracaniu stałych klientów przy chęci do kolejnej filiżanki kawy. Świetne jednorazowe kubki papierowe które Ci w tym pomogą między innymi znajdziesz tutaj: ajk-opakowania

W świecie brandingu powtarzalność jest wszystkim. Dodając swoje logo do jednorazowych filiżanek, możesz zwiększyć współczynnik powtarzalności i przekształcić kawiarnię w coś więcej niż “tylko kolejne miejsce do picia kawy”, ale miejsce docelowe dla docelowej grupy odbiorców.

Wzmocnij swoją markę i tożsamość biznesową

W konkurencyjnym świecie kawy na wynos ważna jest marka. Stwórz swoją kawiarnię jako opcję dla lokalnych mieszkańców, pracowników i przechodniów, a zyskasz stały strumień sprzedaży i klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes.

Zaniedbanie rozwoju marki sprawia, iż nawet najlepsza kawa w okolicy może nie odnieść sukcesu! Oznaczanie logo swoich jednorazowych kubków pomaga stworzyć markę, którą ludzie będą pamiętać.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.