Laptopy ThinkPad serii P i T – poznaj niezawodne laptopy Lenovo

W ofercie komputerów marki Lenovo znajdziesz wiele propozycji odpowiednich dla ludzi biznesu. Użytkownicy oczekujący czegoś „więcej” od swojego laptopa mogą zdecydować się na wybór modelu Lenovo ThinkPad T lub ThinkPad P. Zobacz, jaka jest specyfika tych urządzeń i dla kogo są one przeznaczone.

Lenovo ThinkPad P, Lenovo ThinkPad T – specyfika dwóch ważnych serii komputerowych

Lenovo seria P ThinkPad to mobilne stacje robocze przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów, m.in. grafików, animatorów czy fotografów. Każdy laptop Lenovo ThinkPad P będzie gotowy do pracy z wykorzystaniem współczesnego oprogramowania projektowego od takich dostawców jak: 3dsMax®, AutoCAD®, CATIA®, Solidworks® itp.

Natomiast seria Lenovo ThinkPad T obejmuje laptopy biznesowe, które cechują się bardzo wysoką wydajnością i wytrzymałością. Dzięki pojemnej baterii będą służyły użytkownikowi przez długi czas podczas pracy w terenie. Laptop Lenovo ThinkPad T jest symbolem wytrzymałości i solidności wykonania.

Dlaczego warto wybrać laptopy ThinkPad P?

Lenovo seria P to notebooki z kategorii mobilnych stacji roboczych, które spełnią oczekiwania użytkowników kreatywnych. Producent wyposażył je w najwydajniejsze podzespoły na rynku i w profesjonalne, dedykowane karty graficzne.

Rodzina komputerów mobilnych Lenovo ThinkPad P została podzielona na kilka serii, biorąc pod uwagę chociażby wielkość matrycy – dostępne są laptopy ThinkPad P o przekątnej od 14 do 17 cali. Możesz więc sam dostosować sobie wielkość matrycy do tego, do jakich celów będziesz wykorzystywać laptop Lenovo ThinkPad P. Matryce w urządzeniach ThinkPad P znakomicie odwzorowują kolory i zapewniają wyświetlanie głębokiej czerni, czego przykładem jest Ultra HD OLED HDR500.

Bardzo ważne dla użytkowników kreatywnych i biznesowych będzie zarazem to, że notebook ThinkPad P od Lenovo ma solidne zabezpieczenia w postaci np. czytnika linii papilarnych Match-on-Chip, który szyfruje dane biometryczne użytkownika.

Dlaczego warto wybrać laptop Lenovo ThinkPad T?

Wysoka wytrzymałość, długi czas pracy bez ładowania baterii oraz wydajne procesory i szybkie porty w laptopie Lenovo ThinkPad T powodują, że możesz go wybrać do zastosowań biznesowych, profesjonalnych, ale i stricte domowych czy rozrywkowych. Są one plasowane na rynku jako laptopy dla biznesu. Laptopy Lenovo ThinkPad T wyposażane są obecnie w sześciordzeniowe procesory z serii Intel Core.

Zobacz również: Wysoce wytrzymałe laptopy z serii Lenovo ThinkPad T – dla kogo są przeznaczone?

Mają liczne zabezpieczenia, na czele z modułem dTPM czy czytnikiem linii papilarnych. Dla użytkowników biznesowych ważne będzie, że mają także przesłonę ThinkShutter. Ta seria flagowych laptopów ThinkPad T pozwala na błyskawiczne przesyłanie danych dzięki portom USB-C Thunderbolt®.

W obu przypadkach masz do czynienia ze sprzętem testowanym w trudnych warunkach, m.in. na stacji kosmicznej czy pustyni, które wypadły dla Lenovo 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.