Wynajem napisów ledowych — wszystko, co musisz wiedzieć

Wynajem napisów ledowych staje się bardzo popularną praktyką w ostatnich latach. Niemal każda para młoda chce mieć tę piękną ozdobę na swoim przyjęciu, ponieważ czują, iż klimatyczne oświetlenie naprawdę udoskonali całą imprezę. Jeśli ktoś natomiast nie zagłębiał się w temat napisów led wcześniej, a jedynie szukał estetycznych inspiracji, może mieć sporo pytań dotyczących szczegółów technicznych, montażu napisów ledowych w miejscu imprez oraz kwestii samego procesu wypożyczania. Jest to zupełnie naturalne, dlatego osoby poszukujące odpowiedzi na postawione wyżej pytania powinny przeczytać niniejszy artykuł do końca, aby móc z przekonaniem podjąć decyzję o wynajmie ozdoby ledowej.

Jak wygląda wynajem napisów ledowych?

Aby wyjaśnić, jak wygląda wynajem napisów ledowych krok po kroku, musimy rozpocząć od tego, w jaki sposób znaleźć dobrą firmę, która oferuje taką usługę. Odpowiedź na to pytanie może wydawać się banalna, bowiem każdy pomyślał w tym momencie o skorzystaniu z siły internetu. Jednak choć rzeczywiście można łatwo znaleźć usługę wynajmu ledów w sieci, to pewnego researchu wymaga już ustalenie, czy dany podmiot działa rzetelnie i czy cieszy się dobrą sławę wśród swoich dawnych klientów. Nim podejmiemy decyzję o opłaceniu przesyłki z wypożyczonym ledem sprawdźmy więc jak markę oceniają internauci w Google Opinie oraz na facebookowych grupach i innych forach.

Gdy zdecydujesz się już na skorzystanie z usług konkretnej firmy i wybierzesz swój wymarzony napis, przechodzisz do etapu zakupu. Na stronie pożyczającego zaznaczasz więc, który led Cię interesuje oraz jak długi czas chcesz mieć go u siebie. W kolejnym kroku przechodzisz do podsumowania płatności, gdzie algorytm wskazuje, jak duży koszt poniesiesz przez wynajem napisów ledowych, które wybrałeś/aś oraz jaki sposób przesyłki wybranej dekoracji jest możliwy. Profesjonalne firmy zapewniają zwykle zarówno dostawę kurierską jak i opcję odbioru osobistego. Przed finalizacją zamówienia zostaniesz też prawdopodobnie poproszony/a o uzupełnienie tzw. formularza rezerwacji, w którym firma zada Ci pytania o Twoje dane osobowe, znajomość regulaminu firmy, a także datę uroczystości czy dane do faktury.

Wynajem napisów ledowych — opłata i transport

Po zamówieniu dekoracji na stronie oferującej wynajem napisów ledowych musimy poczekać na potwierdzenie odbioru zamówienia, aby mieć pewność, że obsługa zarejestrowała naszą rezerwację. Zwykle potwierdzenie tego typu zostaje wysłane na maila klienta do 48 godzin od złożenia zamówienia lub szybciej. Wraz z poręczeniem otrzymasz także dane do przelewu, czyli informacje tj. numer konta bankowego, na który należy dokonać opłaty za wynajem dekoracji.

Jeśli uregulujesz rachunek w wyznaczonym terminie, firma wynajmująca ledy prześle wybrany przez Ciebie napis kurierem lub przygotuje go do osobistego odbioru. Najlepiej rezerwacji ozdoby dokonać z wystarczającym wyprzedzeniem, aby firma oferująca wynajem napisów ledowych mogła przesłać paczkę z wystarczającym wyprzedzeniem. W takcie odbioru paczki ważne jest, abyś przy kurierze sprawdził, czy otrzymany napis nie jest uszkodzony. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz przystąpić do wyboru miejsca, w jakim chcesz ulokować dekorację i cieszyć się niesamowitym klimatem, który daje napis ledowy.

Procedura zwrotu — wynajem napisów ledowych

A jak zwracać dekorację do firmy, która oferuje wynajem napisów ledowych? To bardzo proste, ponieważ procedura wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku dostarczenia dekoracji. Po imprezie powinniśmy rozmontować napis i odpowiednio zabezpieczyć go przed wysyłką, kolejno zamówić kuriera, który dostarczy paczkę pod wskazany adres. Jeśli natomiast Twój napis ledowy przywiozłeś/aś sobie osobiście, zwrotu możesz dokonać również tą drogą. Najważniejsze jest, abyś dotrzymał/a terminu złożenia ozdoby z powrotem do wypożyczalni, ponieważ w przeciwnym wypadku możesz zostać pociągnięty/a do odpowiedzialności finansowej zgodnie z warunkami zawartymi w regulaminie firmy wynajmującej ledy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.