Marketingowe wskazówki dla brokerów kredytów hipotecznych

Rynek kredytów hipotecznych słynie z rozkwitu i załamania koniunktury gospodarczej. Jeśli jesteś już w tej branży wystarczająco długo, pamiętasz kryzys oszczędności i pożyczek z 1996 roku, a nawet jeśli nie byłeś wtedy w branży kredytów hipotecznych, poczułeś załamanie kredytu hipotecznego w latach 2007-2008. A teraz, gdy jesteśmy na początku 2020 roku, zmierzamy do mini-refleksu wywołanego przez wirusa koronawirusa.

Dlaczego wprowadzamy atmosferę paniki? Chcę, żebyś poczuł, jak pilna zdaje się być poprawa strategii marketingu hipotecznego.

Marketing hipoteczny to najlepszy sposób na złagodzenie zmienności na rynku hipotecznym (nawet w kontekście paniki) i utrzymanie stałego rozwoju firmy, gdy inni borykają się z trudnościami. Oto kilka takich pomysłów na marketing hipoteczny. Prawdopodobnie ich nie próbowałeś, ale to właśnie one sprawią, że Kredyty hipoteczne Szczecin będą nadal popularne. Warto je więc poznać i wdrożyć czym prędzej do obecnego programu marketingowego.

1. Dodaj podpis do wszystkich swoich e-maili

Zacznij korzystać z firmowego adresu e-mail jako głównego adresu e-mail i dodaj podpis, który jasno wyjaśnia oferowane przez Ciebie produkty. Teraz, gdy wysyłasz e-maile w tę i z powrotem do znajomych, rodziny, grup kościelnych i działań społecznościowych, promujesz równocześnie swoją pozycję i instytucję bankową, dla której pracujesz.

2. Zrób dokument prezentujący produkty kredytowe i roześlij go

Ludzie lubią przeglądać takie ciekawostki i pytać o nowe rzeczy. Bez względu na to, jak dokładni jesteśmy w obsłudze naszej księgi biznesowej, istnieje duża szansa, że nadal nie wszyscy wiedzą jak wspaniałe plany na hipoteki oferujesz. Wyślij ten arkusz co najmniej raz w roku. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś myśli o refinansowaniu, zakupie drugiego domu, zmniejszeniu lub zaciągnięciu pożyczki pod zastaw domu.

3. „Włóż mnie do telefonu”

Będziesz zszokowany tym, jak chętnie to zrobią inni. Powiedz im, aby oznaczyli cię w telefonie jako „faceta od kredytu hipotecznego”. Następnie przypomnij im, że następnym razem, gdy ktoś zapyta o kupno lub sprzedaż domu, można od razu tej osobie polecić taką wizytówkę – z jednego telefonu na drugi.

4 Załóż stronę internetową lub odśwież starą

Strony internetowe to nowoczesne witryny sklepowe i książka telefoniczna zarazem. Ilekroć ktoś czegoś szuka, możesz się założyć, że pierwszą rzeczą, którą zrobi, będzie Google. Jeśli więc nie masz witryny, tracisz wiele. A jeśli masz witrynę internetową i nie wygląda tak dobrze jak https://kredytszczecin.com/ – to równie źle. Czas ją odświeżyć.

5. Pisz na swoim blogu

Wielu nabywców domów szuka odpowiedzi. Masz bogatą wiedzę, którą możesz się dzielić, na przykład porady dotyczące tego, czego możesz oczekiwać od procesu hipotecznego i jak wybrać brokera. Możesz zbudować zaufanie i znajomość, edukując klientów nawet przed nawiązaniem kontaktu.

Jeśli nie masz pewności, które informacje chcesz udostępnić, zacznij śledzić pytania zadawane przez nowych potencjalnych klientów podczas pierwszego spotkania.

Doradca Kredytowy Szczecin

Plac Rodła 8,
70-419 Szczecin
mail: biuro@ekspertfinansowy.org
+48 533 88 78 78

Jeden komentarz dla wpisu: “Marketingowe wskazówki dla brokerów kredytów hipotecznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.