Masz ukończone 20 lat i właśnie rozpoczynasz studia? Możesz skorzystać z freezl.pl

Pożyczki dla studentów

Wielu żaków rozpoczynających swoją przygodę ze studiami zdaje sobie sprawę z wydatków, jakie płyną ze studiowania, zwłaszcza jeśli odbywa się to w innym niż rodzinne mieście. Zanim świeżo upieczony student w pełni zaaklimatyzuje się do życia w nowym miejscu potrzebuje gotówki na wydatki związane bezpośrednio ze szkołą oraz z codziennym życiem. Jak więc poradzić sobie w tym trudnym czasie i gdzie szukać rozwiązań? Czas poznać serwis freezl.pl.

Czym jest freezl.pl?

Freezl.pl właściwie jest platformą służącą do zamawiania pożyczek. Brzmi może nieco abstrakcyjnie, bowiem do tej pory właściwie mówiono o wnioskowaniu o pożyczkę. Sama platforma jest jednak bardzo przejrzysta, co ułatwia pełne z niej korzystanie. Natomiast samo zamawianie pożyczki odbywa się w kilku krokach, o skraca czas oczekiwania na potrzebne pieniądze. W pierwszej części, czyli formularzu pożyczkowym konieczne jest wypełnienie kilku rubryk, następne kroki to właściwie czysta formalność. Osoby po raz pierwszy korzystające z platformy powinny zweryfikować swoje konto bankowe- jest to jednorazowa procedura, realizowana tylko i wyłącznie w przypadku korzystania z freezl.pl po raz pierwszy. Po tym można czekać na pieniądze na naszym koncie. Warto wspomnieć, że maksymalny okres, na jaki możemy pożyczyć pieniądze wynosi 35 dni, natomiast największą kwotą, na jaką można liczyć to 5000 złotych, co jest sporą kwotą dla rozpoczynającego naukę żaka.

Dlaczego wybrać tę właśnie platformę?

Przede wszystkim platforma jest otwarta na przyjmowanie wniosków przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ułatwia to więc dokonanie formalności o każdej porze dnia, a także w szczególnych przypadkach, kiedy to potrzebujemy szybkiej gotówki. Oprócz ciągłego działania klienci mogą liczyć na Biuro Obsługi Klienta, które dyżuruje od poniedziałku do soboty, aby pomóc we wszystkich formalnościach i wątpliwościach związanych z samą pożyczką. Oferta platformy skierowana jest do każdej pełnoletniej osoby, która myśli o wnioskowaniu o pożyczkę. Jako jedna z nielicznych platforma oferuje również pożyczki dla osób z kiepską historią kredytową w BIK, co jest szczególnym ułatwieniem w ciężkiej sytuacji materialnej. Samo wnioskowanie o pożyczkę na freezl.pl nie zobowiązuje do niczego- można zrezygnować w przypadku, jeśli proponowana oferta nie spełni Twoich oczekiwań.

Głos za platformami

W dobie Internetu, gdzie znajdziemy wiele różnych ofert pożyczkowych, można znaleźć nie tylko ofertę pożyczki, ale również doznać swoistego oszołomienia nadmiarem informacji i mnogością ofert. Platformy pożyczkowe, które od niedawna wchodzą na rynek pożyczkowy zdobywają coraz więcej zadowolonych klientów, którzy polecają taką formę pożyczkowania. Dzięki skorzystaniu z takiej platformy można liczyć na szerszą gamę pożyczkowych ofert, szybkie działanie i pieniądze bezpośrednio na konto bez wychodzenia z domu. Jest to oferta dopasowana nie tylko do osób znajdujących się w finansowym dołku, ale również dla świeżo upieczonych żaków, a także innych grup zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.