Materac kieszeniowy – dlaczego jest numerem jeden wśród biznesmenów dbających o zdrowie?

Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen, a osiągnięcie idealnego snu w nocy powinno rozpocząć się od dobrej jakości materaca. Musisz poświęcić trochę czasu, aby upewnić się, że materac jest odpowiedni dla Ciebie, ale przy tak wielu różnych rodzajach materacy na rynku, ciężko jest wiedzieć, od czego zacząć, ilość dostępnych opcji może być przytłaczająca. Jednym z pierwszych pytań, jakie możesz zadać, jest to o materac kieszeniowy który okazuje się rodzajem najczęściej wybieranym przez ludzi ze świata biznesu.

Co to jest materac kieszeniowy?

Materac kieszeniowy sprężynowy zawiera pojedyncze sprężyny, które przyszyte są do własnej kieszeni z materiału. Materac kieszeniowy sprężynowy będzie zwykle miał większą liczbę sprężyn niż inne rodzaje materacy i te pojedyncze sprężyny działają całkowicie niezależnie od siebie. Gwarantuje to, że sprężyny wspierają Cię tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne

Materac klasyczny a materac kieszeniowy

Materace klasyczne są zwykle produkowane masowo i pod względem budżetu na rynku materacy zdają się być najbardziej przyjazne dla kieszeni. W nich sprężyny są połączone ze sobą za pomocą jednego kawałka drutu, co oznacza, że ​​sprężyny nie są w stanie poruszać się niezależnie od siebie, w przeciwieństwie do materaca sprężynowego. Otwarte sprężyny poruszają się jako jedna jednostka, więc poruszanie się w nocy może przeszkadzać Twojemu partnerowi.

Natomiast sprężyny w materacu kieszonkowym sprężynowym działają całkowicie niezależnie od siebie. Pozwala to na ponowne ustawienie się na materacu bez powodowania zakłóceń u partnera obok ciebie.

Materac piankowy a materac kieszeniowy

Materac piankowy stanowi alternatywę dla materaca kieszonkowego, dzięki czemu ciepło ciała zmiękcza piankę pamięciową, umożliwiając kształtowanie materaca przez ciało. To może zapewnić Twojemu ciału wsparcie, ale pianka zatrzymuje ciepło i nie pozwala twojemu ciału oddychać. Piana też często powoduje nagrzewanie się podczas snu, szczególnie w cieplejszych miesiącach, co prowadzi do niespokojnego snu.

Inteligentne sprężyny kieszeniowe są ułożone tak, aby zapewniać komfort przez całą noc sprawdź materac kieszeniowy opinie a dowiesz się, że ten Innowacyjny system sprężynowy dopasowuje się do ciała, zmieniając pozycję przez całą noc, zapewniając pomocną i elastyczną alternatywę dla materaca piankowego. Plus nie przegrzejesz się! Każdy materac wykorzystuje w 100% naturalne wypełnienia, w tym len i wełnę. Te naturalne materiały mają naturalne właściwości regulujące temperaturę, dzięki czemu możesz pozostać w przyjemnym chłodzie przez całą noc.

Sercem każdego łóżka są materace – warto postarać się, by ten element był wspierany przez wielopoziomowy system sprężynowy. Skoro tak wielu biznesmenów przekonało się, że gdy masa uśpienia jest rozkładana na większą liczbę niezależnych sprężyn kieszeniowych śpi się lepiej – Ty też nie powinieneś z tym zwlekać, by w końcu się porządnie wyspać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.