Nowe mieszkania w miejscowości Smolec pod Wrocławiem

Planujesz przeprowadzkę do Wrocławia i zastanawiasz się nad zakupem nowego mieszkania? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym podpowiadamy dlaczego warto wybrać Smolec.

W ostatnich latach mnóstwo osób podejmuje decyzję o zakupie nowego mieszkania. Nawet w dobie stale rosnących stóp procentowych wiele osób dochodzi do wniosku, że o wiele korzystniej dla ich budżetu domowego jest spłacać raty kredytu niż czynszu za wynajem mieszkania. Stolica Dolnego Śląska, to doskonały region do zapuszczenia korzeni. We Wrocławiu oraz okolicach nieustannie czeka wiele miejsc pracy, a oferowane pensje w większości w zupełności wystarczają na prowadzenie godnego życia.

Mieszkanie we Wrocławiu – na jaki region się zdecydować?

Przeglądając oferty nowych mieszkań od deweloperów we Wrocławiu dość łatwo jest zauważyć stosunkowo wysokie ceny tych nieruchomości. Warto pamiętać, że miasto to jest także miejscem, w którym kwitnie branża turystyczna – mieszkania w takiej ciekawej lokalizacji nie mogą być tanie. Dla większości osób poszukujących nowego mieszkania, centrum Wrocławia raczej nie będzie dobrą lokalizacją. Osoby szukające niedrogiego mieszkania zazwyczaj koncentrują swoje wysiłki na osiedlach peryferyjnych Wrocławia lub na miejscowościach zlokalizowanych w bezpośrednim jego sąsiedztwie. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się nowe mieszkania w miejscowości Smolec. Dlaczego ta lokalizacja jest tak chętnie wybierana przez inwestorów? Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich dużych miastach, odległość nieruchomości od centrum ma bezpośredni wpływ na jej cenę. Miejscowość Smolec jest oddalona od ścisłego centrum Wrocławia o nieco ponad 10 kilometrów. Ta odległość sprawia, że ceny mieszkań są dużo niższe niż ma to miejsce we Wrocławiu – nawet na osiedlach peryferyjnych.

Centrum nie takie dobre jakby się mogło wydawać

O ile w celach turystycznych mieszkanie w centrum wielkiego miasta jest jak najbardziej wskazane, o tyle w codziennym życiu lokalizacja ta może nastręczać wielu trudności. Okazuje się, że w ostatnich latach mieszkańcy ścisłego centrum miasta celowo opuszczają je na rzecz mieszkania w spokojniejszych okolicach. Centrum Wrocławia niejednokrotnie nie sprzyja pod względem hałasu, natężonego ruchu ulicznego oraz jakości powietrza, którym oddychamy. Z kolei mieszkanie na peryferiach miasta daje dostęp do terenów zielonych, sprzyja odpoczynkowi oraz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Wszystkie te walory są dostępne w inwestycjach mieszkaniowych realizowanych w okolicach miejscowości Smolec pod Wrocławiem.

Firma deweloperska Omega Buildings oferuje niedrogie mieszkania w miejscowości Smolec. Mieszkania charakteryzują się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Omega Buildings to wieloletnia firma rodzinna stawiająca na wysoką jakość oraz dobry kontakt z indywidualnymi inwestorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.