5 najlepszych marek betonomieszarek

Maszyna do mieszania betonu umożliwia mieszanie wszystkich składników i materiałów, które są używane do wykonania betonu odpowiedniego dla potrzeb budowlanych. Chociaż te maszyny do mieszania są dość proste – przed zakupem nadal musisz wziąć pod uwagę ważne czynniki, zw zwróceniem uwagi na producenta na czele.

Potrzebujesz informacji o producentach betonomieszarek? Sprawdzenie tych firm to świetny sposób, aby pomóc Ci znaleźć najlepszego producenta, który zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe. Dzisiejsza sprzedaż maszyn to bardzo duży wybór wszechstronnych rozwiązań – warto więc zapoznać się bliżej z tym, co rynek ma do zaoferowania aby na kanwie takiej wiedzy i doświadczenia dostać wszystko, co najlepsze dla planowanych realizacji.

Betonomieszarki Cemen Techmobile

Od ponad 50 lat sprzedali tysiące mobilnych i stacjonarnych betoniarek i betonomieszarek. Każdego roku współpracu z setkami klientów, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla ich biznesu. Cemen Techmobile odnotował wzrost w wielu różnych branżach z klientami w ponad 60 krajach – również w Polsce.

Betonomieszarki Zimmerman

Założona przez Harolda Zimmermana firma opracowała mieszalnik Zim w 1979 roku. Zimmerman koncentruje się na mobilnych betonomieszarkach objętościowych, silosach cementowych i obsługuje wiele segmentów przemysłu budowlanego. Betonomieszarki Zimmerman to jedyne sprzęty wolumetryczne, które wykorzystują system napędu łańcuchowego.

Betonomieszarki ProAll

Firma z siedzibą w Albercie w Kanadzie połączyła się niedawno z Pro-Ject, producentem wysokowydajnych pól naftowych i sprzętu rolniczego. Betoniarki Reimer firmy ProAll mają kilka modeli wraz z jednostkami montowanymi na przyczepach. Betonomieszarki ProAll to zdecydowanie maszyny, którymi zainteresuje się każdy wymagający wykonawca.

Betonomieszarki Holcombe

Holcombe, producent rozwiązań wolumetrycznych, systemów dozujących, prefabrykatów i silosów, posiada zgłoszony do opatentowania system przenośników bez tarcia. Ta rodzinna firma ma siedzibę w Ault w stanie Kolorado i jest oddana czci Bogu, służąc swoim klientom produktami, które wytwarzają wysokiej jakości beton na całym świecie. Takie Betonomieszarki Holcombe są zdecydowanie produktem, którym warto się bliżej zainteresować.

Betonomieszarki Bay-Lynx

Bay-Lynx z siedzibą w Ontario w Kanadzie to kompleksowy zakład produkcji maszyn i osprzętu. Bay-Lynx produkuje przenośniki do rozrzucania kamieni, maszyny do wyginania belek, pługi śnieżne i sprzęt do odladzania, produkcja na zamówienie i właśnie betonomieszarki. Kilka lat temu firma rozpoczęła produkcję rozwiązania wolumetrycznego Newman, sprzedając go poza Kanadą i koncentrując się na rynku europejskim.

Betonomieszarki Omega

Firma Omega Concrete Mixers rozpoczęła działalność w 2013 roku i wykorzystuje do budowy swoich betoniarek wolumetrycznych Schuler Manufacturing w Griswold w stanie Iowa. Mieszalniki modułowe, czyli nic innego jak właśnie Betonomieszarki Omega produkowane przez firmę Schuler są dostępne w wielu różnych wersjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.