Nie jesteś pewien, czy potrzebujesz profesjonalnych testów jakości powietrza? Zapraszamy do lektury!

Oddychaj łatwiej i żyj lepiej dzięki poszerzeniu swojej wiedzy na temat poprawy i znaczenia jakości powietrza w pomieszczeniach, w których pracujesz.

Liczysz na to, że Twój dom będzie wygodną przystanią, a jeśli nie, czas na zbadanie sprawy – w czym może Ci pomóc miernik zanieczyszczeń powietrza. Jeśli w odosobnieniu nie czujesz się dobrze, możesz cierpieć z powodu złej jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym pracujesz. Profesjonaliści są po to, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nimi, aby poprawić jakość powietrza w domu.

Według Agencji Ochrony Środowiska Stanów jakość powietrza w pomieszczeniach odnosi się do jakości powietrza wewnątrz budynków i wokół budynków, ponieważ odnosi się do zdrowia i komfortu mieszkańców. Na jakość powietrza w pomieszczeniu ma wpływ: temperatura, wilgotność, wentylacja oraz zanieczyszczenia chemiczne lub biologiczne znajdujące się w budynku.

Dlaczego jakość powietrza w pomieszczeniach jest ważna?

Zanieczyszczenia gromadzące się w domu mogą powodować nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także poważne problemy zdrowotne, w tym:

 • Bóle głowy
 • Zmęczenie
 • Ból oczu
 • Pieczenie nosa
 • Pogarszające się alergie
 • Problemy z oddychaniem
 • Objawy grypopodobne
 • Choroba serca
 • Rak
 • Inne poważne, długotrwałe warunki
 • Śmierć, gdy tlenek węgla i inne zanieczyszczenia są obecne w wysokich stężeniach

Czy ważne jest badanie jakości powietrza w pomieszczeniach?

Testy jakości powietrza w pomieszczeniach są bardzo ważne dla zdrowia Ciebie i innych osób przebywających w danej przestrzeni. Agencja Ochrony Środowiska uznaje znaczenie utrzymania jakości powietrza w pomieszczeniu w domu lub firmie. Od substancji drażniących na astmę po narażenie na niebezpieczne opary, takie jak LZO lub radon, ważne jest przetestowanie, usunięcie i ponowne przetestowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo w domu czy miejscu pracy.

Zatrudniając profesjonalistów do wykonania testów jakości powietrza w domu w domu lub firmie, możesz zaufać, że Ci technicy przeprowadzą dokładne testy i zapewnią kolejne kroki w celu spełnienia standardów jakości powietrza w pomieszczeniu. Na podstawie wstępnych wyników testu jakości powietrza technicy zalecą ponowne sprawdzenie 90 dni do trzech lat po pierwszym teście. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfiki naszych procesów testowania jakości powietrza w pomieszczeniach? Skontaktuj się z nimi już teraz!

Nie jesteś pewien, czy potrzebujesz profesjonalnych testów jakości powietrza w pomieszczeniach firmy?

Zacznij od testu w domu! Istnieje wiele testów w domu, które mierzą jakość powietrza w domu. Od Radonu po LZO i pleśń, testy te wykrywają typowe problemy i oferują tańszą opcję wstępnego testu. Dalsze testy przeprowadzane przez profesjonalistów mogą pomóc w ograniczeniu przyczyny zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu, poziomu narażenia i innych czynników.

Co może powodować niską jakość powietrza w pomieszczeniach?

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do obniżenia jakości powietrza w pomieszczeniu – od tytoniu, przez zwierzęta domowe po materiały budowlane zawierające azbest, formaldehyd i ołów. Ale nie martw się – poprawa jakości powietrza w domu lub firmie może być prosta, jeśli skorzystasz z pomocy fachowców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.