Niższa cena tonerów do HP na wyciągnięcie ręki

Czy naprawdę widzisz różnicę między tonerem od producenta oryginalnego sprzętu a tym od alternatywnego, zewnętrznego dostawcy? Zawsze ważne jest dokonywanie świadomych wyborów dotyczących używanego tonera do drukarek HP. W tym wpisie na blogu podkreślimy zalety używania alternatywnego tonera i obalimy powszechne mity związane z alternatywnymi rozwiązaniami. Przekonasz się, że stawiając na tonery do HP w wersji zamienników możesz wiele zaoszczędzić, ale kupując oryginały w dobrych sklepach też zyskasz dobrą cenę.

Większe oszczędności kosztów i siła nabywcza

Najczęściej użytkownicy drukarek HP początkowo kupują toner bezpośrednio od producenta oryginalnego sprzętu zakupionej drukarki – tutaj HP. Po wyczerpaniu początkowego zapasu tonera zwykle rozpoczyna się poszukiwanie alternatywnych dostawców. Duża część decyzji jest podyktowana potencjałem oszczędności kosztów i zwiększoną siłą nabywczą. Koszt oryginału może być nawet od 30 do 70 procent wyższy niż równorzędnego tonera innej firmy. Dlatego zwykle użytkownicy drukarek HP prędzej czy później chcą dowiedzieć się więcej o alternatywnych tonerach dostępnych w innej firmie.

Zwykle z przyjemnością odkrywają, że zamienniki to równie zaawansowane i wydajne tonery, które pasują do praktycznie każdej drukarki HP i typu głowicy drukującej. W ten sposób stawiają na wybór wysokowydajnej marki alternatywnych tonerów, czyniąc pożądane oszczędności. Niezależnie od tego, do jakiej drukarki HP szukasz – zamienniki są fajnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić pieniądze, równocześnie mogąc zaspokoić Twoje potrzeby względem jakości druku.

Oprócz oszczędności kosztów za toner – użytkownicy drukarek laserowych HP często korzystają również z doświadczenia producentów w optymalizacji użytkowania. Można to robić za pomocą najnowocześniejszych narzędzi pomiarowych i oprogramowania oraz wykorzystać na różne sposoby, aby zapewnić dokładne odwzorowanie druku od koncepcji i projektu po końcowy wynik.

W przeciwieństwie do tonera oryginalnego, niezależni dostawcy często mają produkt, który jest dostępny do użytku z różnymi urządzeniami/drukarkami. Konsolidując zakupy tonera i eliminując potrzebę korzystania z szerokiej gamy produktów – dostawcy są w stanie zmniejszyć swoje zapasy i związane z nimi koszty transportu — co przekłada się na koszt obniżenia kosztów zakupu tonera, bez uszczerbków względem jakości.

Ulepszona jakość drukowania

Znalezienie idealnego tonera do drukarki i aplikacji to kwestia chemii. Nie musisz wybierać między oszczędnością kosztów a jakością lub trwałością, gdy zdecydujesz się na użycie alternatywnego tonera HP. Podobnie jak producenci sprzętów oryginalnych, alternatywne tonery są opracowywane z myślą o różnych:

• zastosowaniach,
• wymaganiach klientów,
• głowicach drukujących.

Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy tonerów – oryginalnych i zamienników mogą oferować szeroki zakres różnorodności, wszechstronności i dostosowania, ale to te drugie są dostępne w cenach przyjaznych dla kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.