Oferta leasingowa – warunki umowy, koszty, korzyści

Kuszą Cię wypady poza miasto ale nie masz odpowiedniego środka transportu? Zakup pojazdu nie należy do Twoich marzeń? Rozumiemy Cię dlatego oferujemy niezawodne rozwiązania w postaci spersonalizowanych ofert leasingowych. Skorzystaj, a poznasz wszystkie uroki pełnej mobilności.

Posiadanie auta jest dużym udogodnieniem w wielu sprawach. Pozwala swobodnie przemieszczać się do konkretnych miejsc bez ryzyka spóźnienia czy dyskomfortu. Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa czy gospodarstwa domowego nie byłoby możliwe bez takiego produktu. Codzienne funkcjonowanie stałoby się bardzo utrudnione i uciążliwe. Nie każdy ma jednak potrzebę dokonywania jego zakupu, gdyż wiąże się to z dość sporym kosztem jednorazowym. Na szczęście od niedawna nie jest to już koniecznością. Na rynku funkcjonuje rozwiązanie w postaci leasingu na samochody używane. Jest to propozycja, dzięki której klient może cieszyć się ze wszystkich uroków posiadania auta, jednak nie jest jego właścicielem. Pojazd nadal zajmuje miejsce asortymentu firmy leasingowej, a odbiorca korzysta z niego przez czas trwania umowy. Jest to bardzo wygodna opcja szczególnie dla osób, których praca wymaga częstej zmiany samochodu. Samochód używany leasing cieszy się sporym zainteresowaniem, szczególnie przez wzgląd na korzyści jakie za sobą niesie. Petent nie musi martwić się wysoką stawką wstępną, liczbą niezbędnej dokumentacji czy przerastającymi możliwości ratami. Oferta dostosowywana jest bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań klienta. Pod uwagę brane są indywidualne zdolności kredytowe oraz dostępne promocje. Na koniec trwania zobowiązania istnieje szansa wykupu samochodu w korzystnej cenie.

pomoc drogowa autostrada a20 HamburgOsoby, które nie orientują się w warunkach umów leasingowych powinny skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Tylko wówczas ma się pewność podjęcia trafnej i korzystnej decyzji. Przedsiębiorstwem, które dysponuje rozeznaniem w tej dziedzinie jest CLS. Wieloletnie obecność na rynku połączona z koncentracją na indywidualnych kryteriach sprawia, że wybór staje się prosty i oczywisty. Dodatkowym atutem płynącym z usług CLS jest fakt, iż posiada ono atrakcyjne kontakty z różnorodnymi instytucjami, co pozwala negocjować stawki dla odbiorców. Ciekawym rozwiązaniem jest także wykorzystanie narzędzia w postaci kalkulatora leasingowego. Środek ten umożliwia błyskawiczne poznanie stawki za konkretny pojazd, a tym samym przygotowanie się na określone wydatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.