Open space z zachowaniem prywatności – czy to możliwe?

Wiele nowoczesnych przedsiębiorstw, w tym korporacji stawia na biura typu open space. To wygodne rozwiązanie, które wprowadza familiarną atmosferę wśród pracowników. Tego typu biura charakteryzują się dużą przestrzenią. Innymi słowy – zamiast sztucznie dzielić piętro na niewielkie klitki, w których cisnęłoby się kilkoro pracowników – po prostu ustawia się biurka w funkcjonalny sposób, w otwartym pomieszczeniu. Są jednak sytuacje, w których pracownicy potrzebują odrobiny spokoju: kiedy muszą porozmawiać z klientem, gdy pracują nad dokumentem, wymagającym skupienia. Możesz im zapewnić ten komfort, nie burząc idei open space.

WYSTARCZĄ PRZEGRODY

Przegrody do biurek chyba każdy z nas widział na amerykańskich filmach. W tamtejszych firmach są normą w różnego rodzaju biurach. Co ciekawe, ich popularność rośnie także w Polsce. Ścianki do biurek dostępne są w różnych rozmiarach. Z tego powodu możesz wybrać taką, która najlepiej będzie pasowała do charakteru Twojej firmy. Niewielkie przegrody na dużym, wspólnym dla kilku osób biurku pozwolą na zachowanie prywatności. Jedna osoba nie będzie dzięki temu zaglądała drugiej „przez ramię”. Te średniej wielkości pozwalają na zyskanie jeszcze większego spokoju. Można w ten sposób dokładnie wydzielić stanowisko pracy dla każdego.

WYBIERZ MATERIAŁ

Gdy zdecydujesz się już na konkretny rozmiar ścianek, pomyśl nad materiałem, z którego zostaną wykonane. Mogą być przygotowane z płyt melaminowanych. Będą pasować do koloru mebli i razem z nimi stworzą spójną całość. Jeśli wybierzesz te z poliwęglanu, możesz uzyskać przezroczyste okna, przez które do każdego ze stanowisk pracy będzie wpadała wystarczająca ilość światła. Są też ścianki tapicerowane. Te modele działają wygłuszająco – idealnie sprawdzą się w tych biurach, w których pracownicy muszą dużo czasu spędzać przy telefonie – np. callcenter. Mają też dodatkową zaletę. Można przypiąć do nich ważne informacje, ściągi, które pomagają przy pracy czy zdjęcia bliskich. W ten sposób każdy z pracowników stworzy w Twojej firmie własny kąt, w którym będzie czuć się dobrze i bezpiecznie.

Jeśli uważasz takie rozwiązanie za pomocne – zapraszamy Cię do sklepu Lobby Meble. Znajdziesz u nas szeroką ofertę przegród oraz ścianek do biurek. Wszystkie wykonane zostały z wysoką precyzją. Nasi pracownicy dbają o szczegóły. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Nasi klienci mogą też zadecydować o tym, z jakich materiałów mają zostać wykonane. Wykonujemy też ścianki mieszane, czyli np. w jednej części tapicerowane, w drugiej stosujemy poliwęglan. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Lobby Sklep to świetna jakość, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.