Pendrive – ten gadżet z logo nigdy nie zawodzi!

Jeśli potrzebujesz się reklamować, nie jest złym pomysłem, aby zamówić kilka pendrive’ów. Być może myślisz… dlaczego mam się tym przejmować? W końcu jest to świat przechowywania w chmurze i Dysku Google. Czy promocyjne dyski flash nie są trochę staromodne?

Krótko mówiąc, nie. Każdy powinien tworzyć kopie zapasowe swoich plików na dysku USB, ponieważ technologia cały czas zawodzi. Utrata dokumentów Worda, zdjęć lub muzyki tylko dlatego, że nie masz kopii zapasowej, byłaby katastrofalna.

Dyski flash są również świetną okazją reklamową dla firm, zwłaszcza tych, którzy pracują w technologii, edukacji lub finansach. Oto branże, które zdecydowanie powinny wykorzystać część swojego budżetu marketingowego na hurtowe zamawianie niestandardowych dysków flash jako pomysłu na gadżety na miarę czasów.

IT

Pracujesz z komputerami przez cały dzień, co sprawia, że niestandardowe dyski flash to idealne połączenie dla Twojej branży. Wydrukuj logo swojej firmy technologicznej z przodu, a następnie użyj tych pendrive’ów jako prezentów na targach lub do promowania nowych produktów.

Edukacja

Niezależnie od tego, czy chodzi o zbiórkę pieniędzy, wieczór orientacyjny, czy rekrutację nowych uczniów, Twoja szkoła może uzyskać mnóstwo korzyści z promocyjnych pendrive’ów. Szukaj urządzeń USB w szkolnych kolorach i pamiętaj, aby mieć w księgarni dodatki do zakupu przez uczniów.

Fotografia

Najlepsze niestandardowe dyski flash dla fotografów mają dużą pojemność. Powinno wystarczyć gigabajtów na tysiące zdjęć, więc łatwiej jest przeszukiwać wszystkie obrazy w jednym miejscu. Możesz później usunąć wszystko, co jest zamazane lub gdy fotografowane osoby mają zamknięte oczy!

Sztuka i rzemiosło

Niektórzy artyści nadal lubią malować lub rysować na papierze, ale wielu z nich używa teraz rysików i tabletów do tworzenia swoich arcydzieł. Jeśli to brzmi podobnie, zapisz swoje portfolio na niestandardowych dyskach flash USB. Dyski te przydają się animatorom, grafikom, ilustratorom i wszystkim innym artystom, którzy polegają na technologii.

Finanse

Doradcy, bankierzy, analitycy, księgowi i wszyscy, którzy pracują z pieniędzmi, powinni prowadzić cyfrowe rejestry pokwitowań i transakcji. Utwórz kopię zapasową na promocyjnych dyskach flash z nadrukiem logo Twojej firmy. Twoi klienci poczują się lepiej, wiedząc, że zawsze dwukrotnie sprawdzasz swoje liczby.

Muzyka i rozrywka

Płyty CD i płyty winylowe już dawno zniknęły, a większość muzyków przesyła swoje utwory do Spotify lub Soundcloud. Z tego powodu branża muzyczna i rozrywkowa powinna używać niestandardowych dysków flash USB. Pamięć flash do noszenia jest najlepsza, ponieważ nie będzie przeszkadzać, gdy brzdąkasz na gitarze, wylewasz serce do mikrofonu lub uderzasz w bębny.

Firmy prawnicze

Tanie pendrive’y są w porządku, ale jeśli jesteś prawnikiem, chcesz, aby Twoi klienci myśleli o Tobie jako o bardziej ekskluzywnym. Pomiń plastikowe USB i zamiast tego zainwestuj w aluminiowe dyski flash. Możesz mieć wszystkie informacje o kliencie gotowe do przekazania podczas podróży z sali sądowej do sali sądowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.