Pomysł na prezent biznesowy: kosze upominkowe z winem

Kosze upominkowe z winem są zawsze świetnym prezentem na każdą okazję – ale szczególnie mile są widziane i odbierane jako prezent biznesowy. Są też niezwykle proste w konfiguracji – wystarczy znaleźć piękny koszyk i jedną z renomowanych butelek wina lub szampana podczas zakupów na stronie takiej jak pelnykosz.pl, Ta uczta z pewnością zostanie zapamiętana, a oto dlaczego!

Niektórzy przedsiębiorcy boją się wybrać prezenty biznesowe i odkładają decyzję, aż nie będzie za późno…. Naprawdę trudno jest wybrać „właściwy” prezent, zwłaszcza gdy trzeba go dać komuś, kogo nie znasz zbyt dobrze, np. kontrahentowi, szefowi lub kluczowemu klientowi. Ale chciałbym ci powiedzieć coś poufnego: w ciągu ostatnich kilku lat odkryliśmy, że jest prezent idealny w kontekście wszystkich sytuacji. To prezent, który zawsze się sprawdza: wino.

Oto powody, które sprawiły iż doszliśmy do wniosku, że dawanie wina w prezencie to fantastyczny pomysł!

To prezent, który nie będzie zakurzony – a nawet jeśli, to tylko z korzyścią dla właściciela. Nie bez kozery mówi się, że im wino starsze – tym lepsze.

Ręcznie robiony sweter z jeleniami i choinkami? Nie, dziękuję. Czy zauważyłeś, że Twój pracownik nigdy nie nosi tego „fantastycznego” swetra, który podarowałeś mu w prezencie w ubiegłym roku? Cóż, wtedy zaczynasz popadać w paranoje, ponieważ dałeś „zły” prezent.

Z drugiej strony – z winem na pewno odniesiesz sukces: ten produkt jest z przyjemnością spożywany i rzadko spotyka się kogoś, kto nigdy go nie pije – lub kogoś nie ma przyjaciół, którzy je piją. Podczas uroczystości (takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc) jest wiele okazji do wypicia kieliszka lub dwóch: jest tyle obiadów biznesowych i rodzinnych, kolacji, aperitifów, wymiany prezentów z przyjaciółmi i bliskimi. Jest więc bardzo mało prawdopodobne, że twój prezent zostanie pozostawiony celem zbierania kurzu na półce, chyba że oczywiście nie zrobiono tego po prostu, dla walorów smakowych o których już wspomnieliśmy powyżej.

Wino? To miłe!

blog o uwodzeniuIstnieje stare włoskie powiedzenie: „Jeśli nie pijesz w towarzystwie, jesteś albo złodziejem, albo szpiegiem”. Wino zwykle cieszy się uznaniem w towarzystwie: jaki prezent mógłby być lepszy dla uczczenia długotrwałej relacji biznesowej?

I nie wolno nam zapominać, że wino ogrzewa ciało i duszę – po kilku kieliszkach (zalecamy pić ostrożnie!) sprawia, że wszyscy stają się o wiele bardziej radośni, a posiadanie butelki na stole zawsze dodaje odrobinę więcej tej przyjemności.

Pewnie też spodoba Ci się pomysł, że Twój prezent może być wykorzystany do uczczenia najpiękniejszych chwil, które klient czy pracownik spędzi z przyjaciółmi lub rodziną.

Dajesz wino? Pozostawiasz dobre wrażenie!

Wino jest eleganckim produktem, ale nie snobistycznym i idealnie nadaje się do każdej sytuacji: na pewno pozostawisz świetne wrażenie niezależnie od okazji. Wino, w przeciwieństwie do innych eleganckich produktów, takich jak na przykład perfumy, jest znacznie mniej ryzykowne: wybór odpowiedniego wina jest łatwy, wybór odpowiednich perfum … nie jest taki łatwy.

2 komentarz dla wpisu: “Pomysł na prezent biznesowy: kosze upominkowe z winem

 • 24 czerwca 2019 at 06:21
  Permalink

  Aby zawsze mieć telefon naładowany, warto zainwestować w dobrej jakości power bank, który pozwala na ładowane nawet z dala od prądu. Na http://power-banki.eu znalazłem naprawdę fajne, nieduże i estetyczne rozwiązania i zaczynam się zastanawiać, czy nie zainwestować w takie power banki zamiast długopisów czy pendrive’ów reklamowych? Obawiam się jednak, że na większą skalę może to być zbyt kosztowne rozwiązanie.

  Odpowiedz
 • 20 sierpnia 2019 at 08:47
  Permalink

  Korzystamy u nas w firmie z takich prezentów dla naszych stałych klientów i zawsze przed świętami są wysyłane. Istnieje szeroka oferta takich koszy więc można wybierać w zależności od zasobności portfela.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.