Pomysły na taśmowe oświetlenie LED

Wszyscy znają świetlówki, które są szczególnie popularne w miesiącach zimowych. Ogrody i domy są ozdobione lampkami, aby stworzyć piękną atmosferę. Dzięki taśmom led takim jak https://boxlab.pl/tasma-led jest jeszcze więcej możliwości. Nie tylko piękną zimą, ale przez cały rok.

Oświetlenie schodów

Dzięki zestawowi pasków LED do oświetlenia schodów z przyjemnością będziesz szukał pretekstu, by jak najczęściej chodzić raz w górę lub w dół. To po prostu przepięknie wygląda na korytarzu. Dzięki czujnikowi (dostępnemu opcjonalnie) światło automatycznie włącza się lub wyłącza, gdy tylko się zbliżysz. W sieci znajdziesz niejeden kompletny zestaw, który nadaje się do normalnej klatki schodowej z kilkunastoma stopniami. Dzięki zestawowi profili aluminiowych taśma będzie również przyklejać się do schodów z wykładziną – jeśli taka Twoja wola.

Oświetlenie telewizora

Możesz łatwo stworzyć dodatkową atmosferę podczas oglądania telewizji dzięki odpowiednio do tego stworzonemu zestawowi pasków LED TV. Dopasuj światło do swoich ulubionych programów- to proste, bo takie 2 paski 60 cm można łatwo przykleić wzdłuż krawędzi telewizora.

Oświetlenie łóżka

W ofertach można znaleźć również pasek LED przeznaczony specjalnie pod łóżko. Oznacza to, że nigdy nie będziesz musiał bełkotać w ciemności, gdy wstaniesz lub wyjdziesz z łóżka. Światło automatycznie włącza się i wyłącza dzięki czujnikowi ruchu. Super wygodne i również ładnie wygląda. Taka opcja jest szybka i łatwa w montażu. Możesz rozejrzeć się za nią tutaj: https://boxlab.pl/paski-led .

Dekoracja

W szerokiej ofercie producentów oświetlenia LED znajdziesz też różne węże świetlne. Jest na przykład wiele różnych zestawów o długości 5 metrów z kolorami RGB i / lub ciepłym białym światłem, dostosowalnym do muzyki, ściemnialnym lub regulowanym. Znajdzie się również nawet aż 45-metrowy wąż świetlny, który pozwala oświetlić duży obszar jednocześnie! Fajne jest również to, że takie lekkie węże można łatwo skrócić do wskazanego symbolu. Za pomocą zaślepek, łączników i wtyczek możesz samodzielnie dostosować pasek do tego, co masz zamiar stworzyć. Uwaga: nie wszystkie lekkie węże można stosować na zewnątrz. Ale większość gatunków można dobrze wykorzystać pod schronieniem – upewnij się co do tej kwestii przy zakupie, aby ostateczny wybór był dopasowany do tego, co planujesz uzyskać za pomocą oświetlenia LED.

Taśmy świetlne LED to bardzo popularny i kreatywny sposób eksperymentowania z lekkim designem. Służą do pośredniego oświetlenia, które pomaga ulepszyć wystrój, a także zapewnia dodatkowe oświetlenie wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Biorąc pod uwagę ich atrakcyjność, nie jest zaskoczeniem, że taśmy LED stały się niezwykle wszechstronne, są w stanie zaspokoić wiele potrzeb konsumentów. Niektóre paski są elastyczne, a inne sztywne, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla powierzchni, którą chcesz oświetlić. Niektóre modele mogą być wodoodporne, aby umożliwić stosowanie na zewnątrz i chronić pasek świetlny przed wilgocią w miejscach takich jak łazienki lub akwaria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.