Morale pracowników lub utrzymanie klientów – zadbaj o to świątecznymi upominkami!

Zbliżają się święta i nie możesz się doczekać, aby zaskoczyć swoich klientów, pracowników, a nawet partnerów biznesowych specjalnym prezentem. Ale pytanie brzmi: co dokładnie jest idealnym prezentem świątecznym? Jeśli potrafisz skupić się na właściwej rzeczy, może to znacznie wpłynąć na morale pracowników lub utrzymanie klientów.

Prezenty firmowe są wyzwaniem, ponieważ nie masz zażyłości z krewnymi lub przyjaciółmi. Dlatego stworzyliśmy listę, która pomoże Ci znaleźć idealny prezent.

Niestandardowe notatniki – dlaczego warto?

Notesy z nadrukiem na zamówienie to doskonały sposób na upiększenie przypomnień lub nadanie profesjonalnego charakteru materiałom biurowym. Używaj ich do wszystkiego, od list zakupów po notatki ze spotkań. Dostosuj je za pomocą logo, nazw firm lub specjalnych wiadomości i zdjęć dla przyjaciół i rodziny.

Są łatwe w projektowaniu i wygodne w pakowaniu lub przechowywaniu. Wystarczy przejrzeć szeroki wybór szablonów lub przesłać własny projekt, aby niesamowite notesy z logo stały się faktem. Możesz wybrać tekturową tylną część, aby uzyskać ekonomiczną opcję, lub magnetyczny spód, aby powiesić je na biurkach, lodówkach i nie tylko. Chcesz wypróbować w swoich działaniach marketingowych spersonalizowane notatniki, ale jeszcze przed złożeniem zamówienia zbiorczego? Możesz zamówić jeden notatnik, aby zobaczyć, o co dokładnie chodzi. Wiele agencji reklamowych zajmujących się produkcją takich materiałów biznesowych z logo na to pozwala, wystarczy się nieco rozejrzeć.

Dodaj trochę radości do środowiska biurowego

Jasne, miejsce pracy może być raczej poważne (przynajmniej czasami). Ale ważne jest, aby stworzyć przyjazne otoczenie, w którym ludzie będą mogli pokazać swoją zabawniejszą stronę i dobrze się bawić. Kiedy myślisz o stworzeniu prezentu firmowego, myśl nieszablonowo i bądź kreatywny. Klasyczne prezenty, takie jak długopisy i notesy, są zawsze przydatne, ale co powiesz na coś wyjątkowego i oryginalnego? Pomyśl o pomysłach, które skłonią ludzi do rozmowy, śmiechu lub nawet zabawy. Pomyśl o rzeczach, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej przystępna i przyjemniejsza.

Święta to najlepsza pora roku na budowanie marki dzięki unikalnym, ale niedrogim prezentom. Oto kilka pomysłów na prezenty firmowe, które sprawiają, że ludzie czują się docenieni, a także mogą zwiększyć świadomość marki:

  • Personalizowane koszulki sprawiają, że ludzie czują się wyjątkowo

  • Piłki antystresowe pokazują ludziom, że dbasz o ich dobre samopoczucie

  • Niestandardowy zestaw kubków wyróżnia Twoją markę

Chodzi o ducha Bożego Narodzenia!

Niezależnie od prezentu świątecznego, który zamierzasz wręczać klientom lub pracownikom, pamiętaj, że powinien on sprawić, że poczują się szczęśliwi. Chodzi o to, aby szerzyć wiwaty i sprawić, by poczuli się docenieni. Cena prezentu nie jest najważniejsza – to przesłanie prezentu. Chcesz, aby każdy, od członków zespołu po partnerów biznesowych, poczuł się jak dziecko w świąteczny poranek. To właśnie ci ludzie napędzają Twoją firmę, a małe gesty mogą w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju lub utrzymania dobrych relacji w pracy.

Polecamy:
Dyktafony z górnej półki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.