Pracujesz fizycznie czy umysłowo? Jakie etui na telefon pasuje do Ciebie?

Do czego mogą być potrzebne telefony w pracy? Czy ci się to podoba czy nie, telefony to nieodłączny element każdej pracy. Nieważne, czy jesteś robotnikiem, bankierem, nauczycielem czy policjantem, łatwo jest wyobrazić sobie sytuację, w której użycie smartfona będzie nie tylko uzasadnione, ale wręcz konieczne. Są to w końcu urządzenia o niesamowicie szerokim zastosowaniu. Pełnią wiele funkcji poza dzwonieniem, są prawdziwym wielofunkcyjnym cudem, które skutecznie wypiera radia, aparaty fotograficzne czy GPS dzięki swojej nieprawdopodobnej poręczności.

Można je wziąć z sobą praktycznie wszędzie. Jeśli twoja praca wymaga szybkiego sprawdzenia godziny, pogody czy uruchomienia stopera, aby zmierzyć czas, to praktycznie zawsze sięgniesz po swój telefon. Nawet jeśli jesteś zabiegany i nie masz dostępu do stanowiska z komputerem i łączem internetowym, to zawsze możesz sprawdzić potrzebne ci dane w przeglądarce za pomocą swojego smartfona.

Po co są etui na telefon przy pracy fizycznej?

Niestety, wszystko ma również swoje złe strony. Pomimo wszystkich zalet dzisiejszych telefonów, nie można powiedzieć że są one tak wytrzymałe jak kiedyś. Smartfony psują się praktycznie zawsze, czy to pęknięta szybka czy zarysowany ekran. Najbardziej narażone są na to podczas rozmaitych prac fizycznych, gdzie często spoczywają w kieszeni spodni czy kurtki, czekając jedynie aż się na nie osiądzie lub czymś przygniecie.

Mało tego, czasem można uszkodzić swój telefon zupełnie nieświadomie, choćby pochylając się, przetrzymując go w tylnej kieszeni. Nie jest to jednak problem bez rozwiązania. Z pomocą przychodzą etui na smartfony. Można na nie patrzeć jako na bardzo skuteczną warstwę ochronną dla komórki. Na rynku dostępne są specjalne, amortyzowane egzemplarze, które niemal gwarantują to, że szybka już nigdy nie będzie zagrożona pęknięciem.

Otulony odpowiednim etui telefon jest w stanie znieść nawet upadki z pewnych wysokości. Ponadto, takie osłonki z reguły w ogóle nie przeszkadzają w użytkowaniu telefonów. Jedyne, co może się zdarzyć, to drobne trudności przy podłączaniu niektórych kabelków, jednak jest to żadna cena przy wszystkich zaletach tego rozwiązania!

Na co powinna postawić osoba pracująca umysłowo?

Obecne jednak coraz większe rzesze ludzi rezygnują z pracy fizycznej na rzecz, z reguły lepiej płatnej, pracy umysłowej. Wszelacy urzędnicy, prawnicy, biznesmeni są mniej narażeni na uszkodzenie swoich telefonów w pracy niż, na przykład, górnik albo drwal. Nie jest to jednak powód, aby rezygnowali oni z etui na swoje smartfony! Jeśli już się wydaje sporo pieniędzy na nowy telefon, to chyba normalne, że chce się upewnić co do jego bezpieczeństwa. Weź pod uwagę choćby jedne z najpopularniejszych modeli na rynku np. Etui galaxy s9 kupisz na homescreen.pl.

Kolejną kwestią są walory estetyczne, jakie takie etui może zapewnić. To nic nowego, że dostępne są one w rozmaitych wzorach i kolorach, tak że każdy może znaleźć sobie coś, co mu odpowiada. Telefon wygląda o wiele ciekawiej w dobrej oprawce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.