Przypinki/Badge, winietki dla pracowników

Przypinek może być mnóstwo. Są to np. małe, plastykowe krążki z nadrukowaną treścią, przypinane do ubrań ludzi, którzy biorą udział w naszym przyjęciu, zebraniu, imprezie. To takie małe, ozdobne (jeśli chcemy) identyfikatory osób. Przypinki możemy zamawiać na określone cele. Mogą być również dobrą reklamą naszej firmy podczas spotkania biznesowego.

Dla kogo?

Przypinki, czy winietki mogą kojarzyć się bardzo osobiście dla indywidualistów. No, bo dlaczego ktoś chce nas identyfikować podczas takich spotkań? Tacy indywidualiści mogą nawet się obrazić, za wyszczególnianie swojej osoby i sprowadzanie jej do ogólnego poziomu. Zresztą, jak to mówią – na indywidualistów nie ma sposobu – trzeba ich przetrwać w zrozumieniu. Tak więc – ogólnie – przypinki mogą być fantastyczną okazją do zaprezentowania swojej firmy, podczas jakiejś imprezy. Szukając wzoru, warto zastanowić się nad sposobem powierzenia tej pracy profesjonalistom. Sklep LETICA z Poznania posiada w swojej ofercie mnóstwo wzorów, które powstają w ich drukarni, pod okiem doświadczonych grafików. Warto zaglądnąć na ich stronę www.sklep.letica.pl aby móc wybrać sobie odpowiedni produkt.

Ale mamy swój projekt, więc co robić?

Nic prostszego. Kontaktujemy się z www.sklep.letica.pl i konsultujemy swój wybór. Tzn. przedstawiamy własny, autorski projekt. Jest on przenoszony do komputera, analizowany raz jeszcze. Pracownik może nam zaproponować ewentualne zmiany, które mogą bardzo dobrze wpłynąć na efekt finalny, po czym – po naszej akceptacji – projekt przechodzi do druku. Ale nie trzeba się wysilać. Są sprawdzone sposoby, które sprawią, że będziemy bardzo zadowoleni. Całość zamówienia nie jest droga. Zamawiając przypinki nie zamawiamy jednej sztuki. Przecież na naszej imprezie nie będzie tylko jedna osoba. Taką przypinkę założy mnóstwo gości. I o to chodzi. Przypinki z logo naszej firmy mogą nam przysporzyć wielu klientów. Często zdarza się, iż po imprezie, takie przypinki zostają schowane do szuflady. Nie są po prostu wyrzucane. Ktoś, kiedyś wyciągnie je z szuflady i zapozna się z naszą firmą. Także przypinka może stać się obiektem zainteresowania samych kolekcjonerów. Ich cena może rosnąć poza naszą uwagą. Ale, nie o to nam chodzi. Przypinka ma przypominać o naszym istnieniu i reklamować naszą firmę.

Także winietki są wspaniałym pomysłem na zapobiegnięcie chaosu podczas organizowania imprezy, czy nawet własnego wesela. Ustawiamy je po prostu na stołach, a goście już widzą, gdzie mają usiąść. Mogą nawet zabrać takie winietki, jako pamiątkę, ponieważ zawierają one ich własne imię i nazwisko. Są też ozdobione często fantastycznym wzorem, oraz zrobione z wysokogatunkowego papieru, często tłoczonego, co daje naprawdę rewelacyjny efekt. Wyobraźmy sobie. Przychodzimy na jakąś imprezę i zupełnie nie wiemy jak ogarnąć temat. Jest ruch, mnóstwo ludzi, niektóry się znają, uśmiechają do siebie, żartują, a my? Nie znamy nikogo i nie wiemy co powinniśmy począć z własną osobą. Gdzie ją posadzić? Czy musimy szukać kogoś, kto wskaże nam nasze miejsce? No dobrze. Nawet jeśli znajdziemy kelnera (wcale nie musi mieć białego fraka), to co wtedy? „Przepraszam, gdzie mam usiąść?” A kelner: „Gdziekolwiek!” Czujemy się zażenowani i sfrustrowani. Nie każdy jest na tyle przebojowy, że od razu znajdzie dla siebie miejsce na każdym przyjęciu. I wtedy w nasze oczy rzuca się winietka z naszym nazwiskiem i imieniem.

To prawie tak, jakbyśmy trafili do swego, własnego domu! Siadamy przy stole, uśmiechamy się, jesteśmy po prostu bywalcami! I wszyscy to widzą! I każdy o tym wie! Potraktujmy naszych klientów, czy rodzinę, jak partnerów, i dajmy im szansę, aby mogli odnaleźć się na naszym przyjęciu z godnością i powagą. A przecież, to nie musi być takie oczywiste, jeśli nie wiedzą nawet gdzie usiąść. Drukarnia cyfrowa z Poznania, oraz sklep LETICA pomogą nam ogarnąć chaos na imprezie, oferując przypinki, czy winietki dla naszych gości, jednocześnie sprawiając, że nasi goście poczują się jak we własnym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.