Rozwiązanie twoje problemu, bez skierowania!

Czy szukasz ogólnodostępnego rozwiązania, dla twoich uciążliwych bólów?

Skutecznie i nieinwazyjnie. Rozwiązanie twoich problemów związanych z chorobami takimi jak:

-ostroga piętowa (dolna oraz górna),

-zapalenie ścięgna Achillesa,

-“łokieć tenisisty”,

-“łokieć golfisty”,

-zapalenie rozcięgna podeszwowego,

-bóle bioder,

-bóle barków,

-“kolano skoczka”,

-zespół mięśnia piszczelowego przedniego,

-zwapnienie w obszarze mięśni oraz tkanek miękkich stawów,

-cellulit,

-krwiaki.

Nigdy nie było prostsze!

Fala uderzeniowa jest nowoczesną metodą w nowoczesnej medycynie, o wielu zastosowaniach, nie tylko w medycynie sportowej, ale również przy rehabilitacji ludzi nie związanych ze sportem. Zazwyczaj https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/zapalenie-kaletki-podbarkowej-leczenie-objawy/  wystarczy zaledwie 5 zabiegów, aby całkowicie pozbyć się bólu oraz stanu zapalnego w danym miejscu. Metoda ta jest bezinwazyjna, nie szkodzi zdrowiu oraz jest mocno skuteczna. Fizjoterapeuta najczęściej każde nam usiąść lub położyć się wygodnie, następnie w miejsce leczenia nakłada specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia, rozpoczyna zabieg falą uderzeniową, https://fala-uderzeniowa-krakow.pl/ który większość pacjentów opisuje jako bezbolesny. W zależności od natężenia może trwać on od 4 do 10 minut, jednak zawsze jest to 2000 „uderzeń”. Aby wyleczyć dolegliwości, zaleca się 5 zabiegów, które są wykonywane w ciągu 3 tygodni. Pacjenci uważają, że już po 2-3 zabiegach, można odczuć znaczną poprawę. Czasem terapia obejmuje 10 zabiegów, a czasem nawet 15. Dlatego zaleca się jak najszybsze rozpoczęcie terapii.

Wysoka skuteczność fali uderzeniowej.

Szacuje się, że skuteczność leczenia za pomocą fali uderzeniowej wynosi 80-85% przypadków. To doskonały wynik, który pokazuje, że u większości osób, ta metoda odniosła pełny skutek, zlikwidowanie stanu zapalnego, zlikwidowanie uciążliwego bólu, brak nawrotów w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Główne zalety terapii.

Zalety terapii falą uderzeniową to między innymi:

-szybka ulga w bólu,

-przywraca sprawność ruchową,

-metoda nieinwazyjna,

-zabieg bez potrzeby znieczulenia,

-krótki czas terapii,

-brak efektów ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.