Sala konferencyjna w hotelach z basenem morzem

Obszar północnej Polski kojarzy się przede wszystkim z szerokimi plażami, malowniczymi klifami, ale również przyjemną bryzą i przecudnym krajobrazem. Taka mieszanka dobrych doznań powoduje duże zainteresowanie turystów, to z kolei przekłada się na rozwój regionu oraz zwiększanie się dużej ilości konkurencyjnych ofert różnych obiektów, zarówno wypoczynkowych, jak i biznesowych. Poniżej prezentujemy dwa wybrane hotele z salami konferencyjnymi nad morzem, których dodatkowym atutem jest basen. Jeżeli interesuje Cię większa ilość możliwości, zapraszamy na stronę http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/.

Hotel Almond Business & SPA

Lokalizacja: Toruńska 12
Numer kontaktowy: (58) 351 90 00

Nauka Pływania w ChełmcuTen obiekt charakteryzuje się połączeniem historii z nowoczesnością. Budynek z początków XX wieku, po renowacji charakteryzuje się nowoczesnością i funkcjonalizmem. Hotel Almond Business & SPA mieści się w samym sercu Gdańska, dlatego z łatwością oprócz korzystania z walorów konferencji czy szkolenia, możesz zaoferować swoim gościom delektowanie się turystycznymi atrakcjami nadmorskiego miasta. To, co z pewnością docenisz jako organizator zjazdu firmowego to łatwość dojazdu z lotniska, a także bliskość środków komunikacji miejskiej. Szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje to częste wydarzenia służbowe, które się tu odbywają. 6 sal konferencyjnych oraz Studio Biznes są do dyspozycji biznesmenów, i w zależności od potrzeb można tu zorganizować wydarzenie na 320 osób bądź tylko na 10.
Na zainteresowanie wśród biznesowych organizatorów zasłużyło sobie wydarzenie zwane „live cooking”, gdzie szef kuchni na oczach gości prezentuje prawdziwą kulinarną sztukę. Inną atrakcją jest dział Spa & Wellness w Hotelu Almond, w którym można zakosztować odpoczynku i chwili relaksu. Dodatkową atrakcją jest basen, z wodą pozbawioną chloru, czyli krystalicznie czystą. Oprócz tego docenisz sauny, jacuzzi oraz pokoje zabiegowe.

Park Hotel Business & Pleasure

Lokalizacja: Plantowa 1
Numer kontaktowy: (91) 434 00 50

Park Hotel Business & Pleasure posiada do dyspozycji gości 3 wielofunkcyjne i klimatyzowane sale. Mają one w swoim standardzie możliwość zaciemnienia, a także nowoczesne rozwiązania audiowizualne. Miejsce to zapewnia możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, a także innych wydarzeń biznesowych. Wnętrza sal dostosowane są potrzeb kongresowych do 130 osób, jak i małych, kameralnych spotkań. Ogromnym atutem dla osób ceniących sobie prestiż jest komfortowe i urokliwe SPA na terenie tego obiektu. Kryty basen z przeciwprądem oraz hydromasażem, jacuzzi, łaźnia parowa z aromaterapią, sauna sucha, podgrzewane leżaki oraz beczka zimnej wody to atrakcje zarówno dla młodych rekinów biznesu, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Harmonia ciała i ducha będzie na pewno pożądanym efektem dla Twoich pracowników, jak i kontrahentów. Odpowiednie nastawienie sprzyja pozytywnym wynikom Twoich negocjacji bądź szkoleń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.