Jak schudnąć? Czy suplementy diety na odchudzanie są ważne?

Nadwaga stanowi problem, który na dzień dzisiejszy dotyka około 50% cywilizowanej społeczności. Niestety, liczba osób, których problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej bezustannie wzrasta.

Odchudzanie – temat niezwykle popularny?

Wydawać by się mogło, że tak duży odsetek osób z nadwagą sprawia, że odchudzanie jest popularne. Niekoniecznie. Trudy redukcji podejmuje zaledwie połowa osób borykających się z nadwagą. Dlaczego? Odchudzanie to proces niezwykle trudny, wymagający zaangażowania, determinacji i przede wszystkim czasu. Wiele osób mimo, że podejmuje trudy odchudzania – finalnie nie chudnie. Brak samodyscypliny sprawia, że proces ten staje się nieefektywny.

Kluczowe zaangażowanie, czyli jak schudnąć?

O tym, że odchudzanie wymaga regularności nie trzeba nikogo przekonywać. Wszak, to w pełni zrozumiałe, że nie należy ulegać pokusom. Kluczowym jest to, aby po prostu nie rezygnować z diety, treningu i suplementacji. Niestety, dla wielu osób dieta czy trening jest zbyt wymagająca, by osiągnąć sukces. Być może jest to wynik zbyt dużych oczekiwań lub zbyt radykalnej zmiany. Dlatego też, jeśli podejmowałeś się odchudzania kilkukrotnie i za każdym razem rezygnowałeś/aś – musisz podejść do tego tematu nieco swobodniej.  Zmiany wprowadzaj stopniowo.

W przypadku diety, po kolei eliminuj niezdrowe potrawy i posiłki. Zadbaj o to, by zamienniki były smaczne i zdrowe, to pozwoli Ci utrzymać motywację na najwyższym poziomie. Jeśli zaś chodzi o aktywność fizyczną, to rozwiązaniem może być znalezienie sobie aktywnego hobby. Gra w piłkę nożną, tenisa czy jazda na rowerze może być równie efektywna jak nudny trening odchudzający. Pamiętaj jednak, że kluczowe jest zaangażowanie i regularność. W momencie kiedy odchudzanie stanie się elementem Twojego życia, a nie wyczerpującym obowiązkiem – Twoja motywacja wzrośnie, a Ty przestaniesz tyć i będziesz mógł/mogła pochwalić się zgrabną sylwetką.

Suplementy diety – ważne czy nieważne?

Temat skuteczności suplementów diety powraca jak bumerang. Liczne publikacje, reklamy telewizyjne i opinie ekspertów – zdają się mocno zachęcać do wspomagania procesów redukcyjnych – tabletkami, proszkami i preparatami w innej formie.  Zasadniczo, nie ma w tym absolutnie nic złego. Suplementy diety – rzadko kiedy mogą zaszkodzić, więc ich stosowanie można uznać za korzystne. Problemem jest jednak to, że – nie wszystkie wykazują odpowiednie właściwości, a co za tym idzie – są skuteczne. Co zatem zrobić, aby wybrać efektywny suplement diety i nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

Według wstępnych szacunków, rynek suplementów diety w Polsce to co najmniej kilkaset propozycji rozmaitych preparatów. Ich skład i zawartość poszczególnych składników – są różne, a co za tym idzie – ich efektywność w każdym przypadku kreuje się inaczej. Bardzo duży wybór nie jest ułatwieniem dla przeciętnego konsumenta, który nie wie jak działają poszczególne składniki.

Śpieszymy z pomocą i przedstawiamy Keto Actives – produkt rekomendowany między innymi przez Fit Poradnię (https://fitporadnia.pl/keto-actives/) – formułę opartą o naturalne składniki. W Keto Actives znajdziesz m.in.:

  • mikrokapsułkowany sprzężony kwas linolowy – Clarinol®

  • ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii) [10% forskoliny] – ForsLean®

  • ekstrakt z otrębów ryżowych; ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) [7% witanolidów]

  • ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium L.) [6% synefryny]

  • ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annuum L.) [10% kapsaicyny]

  • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] – BioPerine®

  • pikolinian chromu

Taka kompozycja składników gwarantuje:

  • ograniczenie apetytu (uczucie sytości mimo braku dużych porcji)

  • przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej

  • ograniczenie wchłaniania tłuszczów i węglowodanów

Keto Actives to produkt, który zamówimy bezpośrednio na stronie producenta w cenie 169,00 złotych za jedno opakowanie. Jednakże, decydując się na zakup większej ilości opakowań – możemy liczyć na rabaty nawet do 50%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.