Sodexo.pl – co warto wiedzieć?

Coraz więcej firm decyduje się na karty podarunkowe od sodexo.pl. Jest to jeden ze skuteczniejszych pomysłów na większą motywację pracowników. Jest to też jedno z działań marketingowych z wykorzystaniem dodatkowych bodźców. Dowiedz się więcej, jak z niej korzystać i jakie daje korzyści.

Karta podarunkowa – dla kogo?

Karty sodexo to lojalność i motywacja dla pracowników. Swoim wyglądem przypominają większość kart płatniczych. Takie karty mają podobny kształt, wielkość oraz formę. Jednak ich grafika jest z reguły personalizowana. Karta sodexo jest dedykowana dla firm oraz pracowników. Możliwość skorzystania z nich jest dużym plusem dla pracowników pracujących dla danego przedsiębiorstwa. Jest to duża motywacja pracowników, do bycia lepszym, dlatego programy motywacyjne stają się popularniejsze.

Porównanie kart sodexo i bonów

Bony lub określane inaczej kupony sodexo umożliwiają płacenie za usługi oraz produkty w niektórych punktach handlowych. Główne różnice, jakie można zauważyć to:

  • bon od sodexo to fizyczny kupon, natomiast karta jest wirtualna,
  • bon można wykorzystać jednorazowo, karta może być wykorzystywana wielokrotnie,
  • bon nie może być wymieniany na gotówkę, ale z karty można wyciągnąć pieniądze z bankomatu,
  • jeśli zgubimy bon, nie odzyskamy go, wirtualna karta jest nie do zgubienia.

W jakich punktach użyjemy kart sodexo?

Wirtualną kartą sodexo możemy płacić stacjonarnie oraz internetowo. Na Allegro znajdziemy wiele produktów i usług sodexo, ale również na innych platformach handlowych, w których uznawana jest płatność kartą Mastercard, dokonamy takich zakupów. Dodatkowo kartą można płacić również w innych miejscach takich jak restauracje, apteki czy siłownie. Płacić wirtualną kartą można także przy użyciu Google Pay. Dużym plusem jest to, że do karty często dołączone są promocje, które pomogą zaoszczędzić pieniądze. Prowadzenie przez sodexo działań w różnych punktach można sprawdzić na stronie internetowej, po uprzednim zalogowaniu.

W jaki sposób płacić kartą?

Programy motywacyjne takie jak karta lunch pass sodexo to motywacja w biznesie, która przekłada się na większe zaangażowanie. Płacenie kartą wygląda tak samo jak w przypadku karty płatniczej. Należy podać niezbędne informacje, takie jak imię, nazwisko, numer karty, a czasami też email. Następnie otrzymamy kod przesłany sms-em lub potwierdzenie w aplikacji mobilnej.

Płatność sodexo jest całkowicie bezpieczna. Gwarantowane jest zabezpieczenie danych osobowych. Jeśli zdarzy nam się zgubić kartę, możemy ją bez problemu zastrzec i tym samym ochronić środki, na naszym koncie.

Outsourcing pracowniczy – zalety i wady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.