Solidny metalowy pendrive i inne wersje USB – dla Twojej firmy

Dostosowane dyski USB przynoszą korzyści firmom na wiele sposobów, jednak wiele firm wciąż nie zauważa tego przydatnego elementu promocyjnego. Badania konsekwentnie pokazują, że te elementy mają wysoki wskaźnik retencji i mogą być ponownie wykorzystane przez konsumenta, gdy trzeba dodać więcej informacji do tego, co pierwotnie udostępniono.

Treści na dyskach można łatwo przesyłać na żądanie, udostępniać, modyfikować lub zmieniać, a dzisiejsze pendrive’y są bardziej trwałe niż ich odpowiedniki. Jakich korzyści może oczekiwać organizacja, aby upewnić się, że dobrze zrobiła, dlatego, że zdecydowała się rozdać swoim klientom taki gadżet promocyjny?

Pendrivy reklamowe – korzyści z niestandardowych

Personalizowane pendrive’y służą jako skuteczny środek reklamowy dla każdej firmy. Różnią się od wizytówek tym, że odbiorcy zwykle nie wyrzucają produktów USB, ponieważ pamięć flash jest niezwykle przydatna. Ponieważ markowe dyski flash USB są inne niż większość artykułów promocyjnych i zapewniają wartość dla użytkownika, firma czerpie korzyści długo po tym, jak przedmiot zostanie przekazany odbiorcy. Są również bardzo opłacalne, ponieważ firma wydaje niewiele w momencie zakupu, ale korzyści reklamowe mogą trwać przez wiele lat.

Hurtowo zamawiane pendrive’y można dostosować do potrzeb kupującego. Od wielkości dysku flash po kolor i kształt, prawie każdy aspekt projektu pozostaje pod kontrolą klienta, w tym opakowanie dysku i akcesoria, które mogą być używane w połączeniu z produktem. Jedyną rzeczą, w odniesieniu do której producenci tacy jak Agencja Printmar nie chcą iść na kompromis, jest jakość dysku i klienci to doceniają.

Przez większość czasu dysk pozostaje przed konsumentem. Za każdym razem, gdy otwierają biurko, podnoszą breloczek lub korzystają z komputera, zobaczą ten świetny produkt promocyjny. Jest niezwykle przenośny, umożliwiając użytkownikom dzielenie się i wyświetlanie marki klienta w dowolnym miejscu, a urządzenie może służyć do przechowywania niezastąpionych treści, takich jak specjalne dokumenty. Pozwala to konsumentowi na maksymalne wykorzystanie urządzenia.

Producenci pendrive’ów reklamowych oferują szeroką gamę napędów USB, ale dają do dyspozycji również wiele opcji brandingu, w tym między innymi:

  • Grawerowanie laserowe.

  • Druk niestandardowy przy użyciu tampodruku.

  • Druk fotograficzny za pomocą transferu.

  • Druk fotograficzny za pomocą naklejki z kopułą epoksydową.


Dzięki temu pendrive jako pamięć USB nie jest już zwykłym przedmiotem do przenoszenia danych. To promocyjny sygnał nawigacyjny!

Konferencja – idealne miejsce do rozdawania promocyjnych pendrive’ów

Wiele informacji wydaje się być prezentowanych na konferencji w krótkim czasie. W rezultacie osoby często tracą pewne informacje, ale nie musi tak być. Poprzez pendruve każda informacja może zostać dostarczona każdemu uczestnikowi wraz z informacjami przedstawionymi na konferencji zawartej na dysku. Pomaga to zapewnić zachowanie pożądanych informacji i może być odesłane w późniejszym terminie lub udostępnione innym osobom w ich organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.