Sposób na czyste miasto dzięki zamiatarkom ulicznym

Prowadzisz firmę bądź spółdzielnie sprzątającą? Jesteś odpowiedzialny za dbanie o czystość w mieście? Dowiedz się więcej o zamiatarkach miejskich i przekonaj, że dzięki nim praca Twojej firmy będzie bardziej wydajna i efektywna.

Czym jest i jak działa zamiatarka miejska

Zamiatarki uliczne to urządzenia pomocne w pracy osobom odpowiedzialnym za utrzymywanie porządku i czystości w miastach. Te niewielkie maszyny komunalne pozwalają na utrzymywanie porządku na ulicach i chodnikach. Ich największą zaletą jest możliwość pracy w każdych warunkach atmosferycznych, nawet zimowych. Dzięki szczelnie zamykanemu kokpitowi, osoba kierująca maszyną nie jest narażona na nadmierny chłód.

Praca miejskiej zamiatarki jest niezwykle prosta. Maszyna posiada szczotki, które wirując zagarniają śmieci do specjalnie przystosowanych do tego celu kontenerów, które znajdują się z tyłu urządzenia komunalnego. Po skończonej pracy należy jedynie opróżnić zbiornik na zanieczyszczenia. Zamiatarki uliczne firmy Karcher są dostępne w trzech wariantach pojemności kontenera: 240 litrów, 500 litrów i 800 litrów. Dzięki temu rozróżnieniu, bez problemu wybierzesz sprzęt, który sprosta Twoim wymaganiom.

Cechy charakterystyczne zamiatarek

Urządzenia komunalne firmy Karcher są najczęściej napędzane silnikiem spalinowym, a ich wydajność powierzchniowa waha się w granicach 14000m2/h. Są proste w użyciu, nie wymagają używania specjalistycznych narzędzi. Przyjazny środowisku silnik pozwala na bezpiecznie poruszanie się po ulicach. W zależności od mocy silnika, maszyna jest w stanie osiągnąć prędkość od 20 km/h do 40 km/h. Zamiatarki uliczne firmy Karcher są precyzyjne i cechują się dużą zwrotnością pomimo niewielkich rozmiarów.

Zastosowanie maszyn komunalnych

Zamiatarki komunalne mogą być używane przez cały rok. Możliwość montażu dodatkowych elementów sprawia, że urządzenie staje się wielofunkcyjne.

  • Zima – urządzenie służące do odśnieżania,
  • Wiosna – zamiatarka doskonale sprawdzi się do sprzątania piachu wysypanego zimą,
  • Lato – koszenie trawy,
  • Jesień – zamiatanie liści.

Tego rodzaju sprzęt to idealne rozwiązanie dla firm bądź spółdzielni sprzątających. Nadaje się do zamiatania dróg dojazdowych, sprzątania tarasów i obiektów komunalnych. Bez problemu można z niego korzystać także w obiektach handlowych o różnych powierzchniach.

Komfort użytkowania zamiatarki ulicznej

Obsługa zamiatarki jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Dzięki przeszklonej kabinie dla operatora, praca jest bezpieczna i komfortowa. Kokpit jest ogrzewany, oświetlony i wyposażony w wygodny fotel. Szkło zapewnia panoramiczny widok ułatwiający pracę. Dla zapewnienia lepszego komfortu podczas zimy i lata, kabina może zostać wyposażona w klimatyzację.

Inne urządzenia

Jeżeli potrzebujesz urządzenia, które sprawdzi się na mniejszych powierzchniach, a także usunie zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc – skorzystaj z miejskiego odkurzacza. Ten, w ofercie firmy Karcher, posiada 240 litrowy zbiornik i wąż ssący o średnicy 100 mm. Bez problemu usunie śmieci takie jak plastikowe butelki czy inne opakowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.