Studniówka: nie czekaj z wyborem sukienki na ostatnią chwilę – i kilka innych przydatnych wskazówek.

Zbliża się wieczór, na który czekałaś, zanim wejdziesz do prawdziwego świata, ostatnia, wielka noc Twojego szkolnego życia. Nadszedł czas, aby błyszczeć, cieszyć się, tworzyć wspomnienia, dzielić się doświadczeniami i całą masą rzeczy, które znajdą się pod szyldem „pierwszy raz”.

Podniecenie zaczyna się już przed właściwym wydarzeniem i utrzymuje się długo po jego zakończeniu. Planowanie przyjęcia, dyskusje z przyjaciółmi, surfowanie po Internecie w poszukiwaniu pomysłów i, oczywiście, co najważniejsze, sukienka! Wiemy, jak ważna i przytłaczająca jest dla każdej dziewczyny planującej studniówkę ta rzecz, ponieważ też przez to przechodziliśmy. I dlatego chcemy nieco o tym wszystkim opowiedzieć i ułatwić wam życie. Zacznijmy od podstaw by łatwiej było przejść przez proces wyboru – krok po kroku, jak wybrać odpowiednią sukienkę na studniówkę?

Być może po raz pierwszy założysz balową sukienkę, która będzie wyjątkowa – a więc musisz zainwestować swój czas, by mądrze wybrać. Chodzi o to, aby zacząć planowanie z dużym wyprzedzeniem.

Zredukuj swój wydatek, który może być najważniejszą częścią wielkich zakupów. Przygotuj przestrzeń wokół nieprzewidzianych wydatków. Czasem nawet idealne sukienki balowe wymagają poprawek. Tak czy inaczej, będzie kilka zmian, które należy wprowadzić – więc lepiej mieć tę elastyczność budżetową. Więc przejrzyj szczegóły, ponownie zacznij z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem (teraz jest najwyższa pora). Jeśli odwlekasz myślenie o sukience sądząc, że masz na to czas, jesteś w błędzie. Gdy zbliża się TEN dzień będzie jeszcze trudniej podjąć mądrą decyzję.

Jeśli masz na myśli temat z filmu lub serialu, który oglądałaś jako dziecko, albo jeśli też widziałaś już swoją wymarzoną sukienkę na jednej z okładek czasopism – narysuj inspirację. Określenie tej inspiracji pomaga, ponieważ będzie ona potrzebna i będzie dobrym miejscem do rozpoczęcia i punktem odniesienia podczas planowania.

Musisz zrozumieć swój typ ciała, o którym będziemy mówić nieco więcej poniżej. Ale bądź świadoma swojego ciała i tego, co mu odpowiada. To jest jak połowa wygranej bitwy. Jeśli znasz swój rodzaj budżet automatycznie – to da Ci lepsze zrozumienie, w którą stronę się poruszać i jak zawęzić poszukiwania dalej.

Tkanina to kolejny duży element układanki. Wybierz taką, która pasuje do Twojego ciała i poprawia ogólny wygląd. Kolor sukienki może wydawać się frywolny, ale ma też duże znaczenie. Pamiętaj o motywie, typie ciała, tkaninie itp., Zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Stanik, obuwie i akcesoria to jeszcze inne, sporo istotne szczegóły, które muszą się połączyć w jednej harmonii, aby wszystko działało.

Typ ciała a wybór sukienki

Sporo na ten temat możesz znaleźć w przeróżnych materiałach w Internecie, my w tym miejscu jedynie zaznaczamy temat tak, abyś była go bardziej świadoma. Masz szczęście, jeśli twoje ciało to typ klepsydry – to figura, której pragnie każda kobieta i wtedy ponieważ masz proporcjonalne ciało i smukłą talię, możesz właściwie założyć sukienkę, jaka tylko Ci się zamarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.