Stwórz swoje internetowe portfolio i zdobądź wymarzone stanowisko!

Każdy ma życiorys, każdy może napisać list motywacyjny, ale co sprawi, że wyróżnisz się między wszystkimi? Czy jest lepszy sposób na zaimponowanie pracodawcom niż portfolio online? Jest wiele korzyści z posiadania portfolio online, bez względu na to, kim jesteś. Nie musisz być grafikiem ani fotografem – profesjonalne tworzenie stron Warszawa jest dzisiaj bardzo przystępne i względnie tanie Komponenty portfolio to zazwyczaj:

  • twoja twórczość,
  • strona,
  • strona kontaktowa,
  • referencje.

Brzmi dość prosto? Najlepsze jest to, że możesz dołączyć do tego swoje CV bez ograniczania tego do zwykłego papieru! Wystarczy trochę czasu, zaangażowania i chęci pokazania światu, z czego jesteś znany. Jeśli planujesz pracować w branży kreatywnej, jest to must have.

Nadal nie jesteś przekonany? Oto 5 korzyści, o których należy pamiętać.

Jeden krok bliżej do pracy

List motywacyjnyZastanów się, ile osób znasz z portfolio … niezbyt wiele, prawda? Pracodawcy chcą zatrudnić kogoś, kto może przynieść rezultaty. Dzięki temu masz wartość dodaną. Przed spotkaniem z tobą, twoi pracodawcy będą mieli dobre wyobrażenie o twojej osobowości, twoich umiejętnościach i tym, co masz do zaoferowania, dając ci przewagę nad innymi kandydatami. Tutaj możesz połączyć potencjalnych pracodawców z kampaniami, nad którymi pracujesz, studiami przypadków, pisaniem przykładów, a nawet tworzyć zrzuty ekranu z analiz dla projektów, nad którymi pracowałeś. Możesz zaimponować im swoimi dziełami sztuki. Wszystkie długie noce pracujące nad projektami nie pójdą na marne. Umieść je w swoim portfolio i pokaż, co masz do zaoferowania! Możliwość tworzenia tych projektów i ich analizowania reprezentuje proces myślenia i umiejętności badawcze. To zdecydowanie atrybuty, których będą poszukiwać pracodawcy.

Pierwsze wrażenie

Jest tak wiele różnych opcji stron i są one używane do pokazania twojej kreatywnej strony i zaprezentowania twoich talentów. Witryny te mogą wizualnie wyświetlać twoje umiejętności, czego się nauczyłeś i co masz do zaoferowania. Podczas gdy niektóre mogą być bardziej ciężkie graficznie, inne są proste. Portfolio można wykorzystać do pokazania projektów, nad którymi pracowałeś. Zwłaszcza jeśli jesteś specjalistą ds. Marketingu, pokazuje, że rozumiesz, co to znaczy reklamować siebie. Portfolio nie ogranicza się do “artystycznych” wielkich firm. Jeśli jesteś w branży, możesz wykorzystać tę stronę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami w tworzeniu stron internetowych. Możesz go używać do wyświetlania kampanii i projektów, nad którymi pracowałeś na swoich kursach, co naprawdę pokazuje, ile masz wiedzy w swojej dziedzinie. Jeśli jesteś pisarzem, możesz dać tam artykuły i opowiadania, które napisałeś, aby pracodawcy mogli poznać styl pisania. Każdy ma coś, co chce pokazać, a nawet jeśli twój opis stanowiska nie wymaga portfolio, to nie boli!

Pokazuje twoją pracę i wyniki, które wytworzyłeś. Tutaj jest coś więcej niż życiorys. Możesz udowodnić, że jesteś dużo więcej niż kartką papieru. Zamiast mówić, że posiadasz pewne umiejętności, możesz to udowodnić.

Agencja interaktywna 4dl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.