Szkolenia BHP w Warszawie – postaw na EHS Consulting!

Szukasz doświadczonej firmy w Warszawie, która przeprowadzi rzetelne szkolenie z zakresu BHP dla pracowników? Jeśli tak to koniecznie poznaj EHS Consulting, czyli profesjonalną placówkę, która zajmuje się szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Szkolenie BHP – podstawa każdej firmy

Kodeks pracy mówi o tym, że każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a także przeprowadzać systematycznie szkolenia z zakresu BHP i higieny pracy. W praktyce oznacza to tyle, że właściciele firm muszą:

 • zorganizować szkolenie wstępne BHP,
 • przeprowadzać szkolenia okresowe z zakresu BHP,
 • wyznaczyć pracownika odpowiedzialnego za udzielanie pierwszej pomocy.

Z racji tego, że tematyka bezpieczeństwa i higieny pracy jest naprawdę szeroka, wielu pracodawców decyduje się na skorzystanie z pomocy zewnętrznego specjalisty ds. BHP lub firm, które na co dzień zajmują się organizacją szkoleń z tego zakresu. Co ważne, taka możliwość dotyczy pracodawców, którzy zatrudniają maksymalnie 100 pracowników. W przypadku, gdy liczba zatrudnionych jest większa, właściciele muszą posiadać w firmie własny dział BHP (co najmniej na część etatu).

Szkolenie BHP w Warszawie – postaw na prawdziwych specjalistów

Na rynku znajduje się wiele firm, które oferują doradztwo z zakresu BHP. Chcąc jednak zapewnić pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, warto stawiać na doświadczonych i certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli szukasz szkolenia BHP w Warszawie, które sprawi, że każdy pracownik poczuje się bezpiecznie i wyniesie z kursu niezbędną wiedzę, a także umiejętności praktyczne, postaw na EHS Consulting.

EHS Consulting – doświadczenie i profesjonalizm

EHS Consulting to miejsce, które wyróżnia się profesjonalizmem, dzięki czemu każde szkolenie BHP przeprowadzane jest przede wszystkim rzetelnie, a także zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Firma może pochwalić się bogatym portfolio – ponad 500 przeszkolonych pracowników, ponad 100 zadowolonych klientów (0 ciężkich wypadków w miejscu pracy po szkoleniu) czy nadzorem BHP w wielu projektach m.in. w elektrociepłowni, czy blokach gazowo-parowych.

Szkolenia BHP okresowe w Warszawie i nie tylko – zapoznaj się z ofertą EHS Consulting

Szkolenia BHP okresowe w Warszawie czy szkolenia wstępne to tylko część oferty, jaką EHS Consulting przygotowało dla firm. Placówka specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwie z obszaru BHP i PPOŻ. W zakresie działań EHS znajdują się takie usługi jak:

  • szkolenia BHP (wstępne, okresowe)
  • dokumentacja BHP (instrukcje, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa),
  • audyty BHP,
  • nadzory BHP,
  • szkolenia PPOŻ.

Pomimo tego, że EHS Consulting działa głównie na terenie Warszawy, warto wspomnieć, że szkolenia i pozostałe usługi odbywają się również przez Internet, dzięki czemu już dziś możesz skorzystać z pomocy specjalisty z dowolnego miejsca w kraju.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.