Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach – szkolenia na dźwig i żurawie

Dźwigi i żurawie zaliczane są do urządzeń transportu bliskiego, a co za tym idzie, uprawnienia do ich obsługi wydawane są przez Urząd Dozoru Technicznego. Szkolenia w naszym centrum Szkolenia Zawodowego w pełni przygotują Cię na wszystkie trudności związane ze zdaniem wymaganego egzaminu UDT. Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę, posiadającą odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w pracy z danym typem urządzeń. Kierujemy nasze kursy do każdego, kto szuka możliwości zwiększenia swoich kwalifikacji zawodowych i podniesienia szans i konkurencyjności na rynku pracy. Zapraszamy również pracodawców i właścicieli firm używających wyspecjalizowanego sprzętu na terenie swojego zakładu, aby zainteresowali się możliwością doszkolenia swoich pracowników. 

Kurs na żurawie w Centrum Szkolenia Zawodowego

Aby zostać operatorem żurawia, wymagane są uprawnienia HDS. Nasz kurs na żurawia w kompleksowy sposób przygotuje przyszłego operatora do pracy z tymi urządzeniami, a to dzięki naszym specjalistom, którzy w sposób rzetelny i zrozumiały przekażą swoją wiedzę teoretyczną i na bazie doświadczenia nauczą kompleksowej obsługi pojazdu. Po takim szkoleniu kursant nie będzie miał problemów ze zdaniem egzaminu UTD, i zdobędzie niezbędne uprawnienia HDS, dzięki którym otrzyma prawo na obsługę żurawi stacjonarnych, żurawi samojezdnych oraz  żurawi przewoźnych i przenośnych. Kursy prowadzone są w niewielkim wymiarze czasowym, a także w przystępnej cenie. W czasie kursu przyszły operator dowie się o: 

  • dozorze technicznym maszyny
  • ogólnych informacji o żurawiach
  • budowie żurawi stacjonarnych/ przewoźnych i przenośnych
  • czynnościach, obowiązkach oraz zasadach obowiązujących operatora
  • zasadach eksploatacji żurawi
  • zasadach BHP
  • systemach zabezpieczeń w żurawiach

Centrum Szkolenia Zawodowego poleca kurs na dźwigi

W ofercie CSZ znajdziemy również kurs na dźwig, dzięki któremu zdobędziemy uprawnienia na obsługę dźwigów towarowo-osobowych ze sterowaniem wewnętrznym oraz  dźwigów szpitalnych. Szkolenie na operatora dźwigu w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach odbywa się w przyjaznej formie dla każdego kursanta – dostosowywany jest zarówno od strony czasowej, jak i finansowej. Podczas szkolenia nasza kadra przekaże wiedzę o ogólnym użytkowaniu dźwigów, obowiązujących zasadach BHP, budowie dźwigu i poprowadzi praktyczne zajęcia z umiejętności sterowania i obsługi urządzeń. Szklenia CSZ to świetny sposób na zwiększenie umiejętności zawodowych w przyjazny sposób. Gwarantujemy kompletne przygotowanie pod kątem egzaminów wymaganych przez Urząd Nadzoru Technicznego. Zapraszamy do kontaktu – Centrum Kształcenia Zawodowego Krapkowice. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.