Wahasz się nad ociepleniem poddasza w swojej firmie? Zobacz, dlaczego to dobra decyzja!

Budowa czy remont domu to zawsze bardzo kosztowna inwestycja. Często już na etapie wykańczania poddasza dysponujemy ograniczonymi środkami finansowymi i skupiamy się na tym, by urządzić dom na odpowiednim poziomie. Przychodzi również czas na decyzję o ociepleniu poddasza. Czy warto się tego podejmować? Zobacz 3 powody, które z pewnością zdołają Cię przekonać. Buduj i remontuj rozsądnie, podejmując wyłącznie świadome decyzje!

Spore wyciszenie domu

Poddasze to bardzo klimatyczny, ale i specyficzny obszar w domu, o który warto wyjątkowo zadbać. Już na etapie budowy domu możesz zatroszczyć się o wyciszenie całej jego powierzchni, co z pewnością spodoba się przyszłym lokatorom. Wybierając ocieplenie poddasza izolujesz każdą ze ścian pod względem dźwięków. Dzięki temu, nawet największa ulewa, grad czy burza nie będą zakłócać Twojego spokoju wewnątrz domu. Jeśli zamierzasz spędzać na poddaszu sporo czasu, na pewno warto przemyśleć tę kwestię i wybrać innowacyjne sposoby ocieplania tej części domu.

Do wyboru masz m.in: 

  • metodę natryskową,
  • metodę piankową.

Od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Sporo ciekawych opcji znajdziesz na stronie http://www.cels.pl/ocieplanie-piana/ocieplanie-poddaszy/poddasza/. Zapoznaj się ze szczegółami i wykorzystaj innowacyjne rozwiązania we własnym domu!

Trwałe docieplenie budynku

Każdy, kto mieszkał na poddaszu dobrze wie, jak trudno dogrzać jest tę część domu. Liczne skosy oraz modne obecnie okna dachowe zabierają sporo ciepła, z czym walczymy szczególnie podczas zimowych wieczorów. Narzekasz na słabe docieplenie pokoi na poddaszu? Chcesz docieplić dom i sprawić, że zimą będzie on cieplejszy, a latem chłodniejszy? Zdecyduj się na docieplenie poddasza. Bez względu na metodę jaką wybierzesz, pożądane efekty zobaczysz już podczas pierwszego sezonu.

Niższe koszty ogrzewania

Kolejną i jednocześnie bardzo istotną zaletą docieplenia poddasza, są niższe koszty ogrzewania. Ocieplając tę część domu, w której przebywasz na co dzień, niwelujesz wysokie rachunki i zużycie węgla czy drzewa. Niezależnie jaki system ogrzewania masz we własnym domu, ocieplając poddasze obniższysz jego koszty. Jeśli lubisz oszczędności, z pewnością warto się zainteresować tą kwestią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.