Czemu warto kupić Volkswagena?

Gusta i oczekiwania w stosunku do samochodów są bardzo różne. Kiedy jednak zastanawiamy się nad zakupem nowego auta, są czynniki, które kierowcy zawsze biorą pod uwagę: moc silnika, cena i oczywiście poziom bezpieczeństwa, który gwarantuje samochód. Ważne są też koszty utrzymania auta, takie jak tankowanie czy wysokość składki ubezpieczeniowej. Nie można jednak zapomnieć, że samochód to przestrzeń, gdzie spędzamy mnóstwo czasu i musi być on także komfortowy. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto kupić Volkswagena i czy spełnia on wszystkie wymagania współczesnego kierowcy.

Kilka powodów, dla których Volkswagen to strzał w dziesiątkę.

Istnieje kilka naprawdę dobrych powodów, dla których warto stać się właścicielem Volkswagena. Oto one.

Piękne wnętrze

Kiedy wsiądziesz do Volkswagena, nikt nie będzie musiał Cię już przekonywać, że warto wejść w jego posiadanie. Przekonasz się, że, każdy element wnętrza jest wykonany niezwykle starannie i z pełną dbałością o szczegóły. Dostrzeżesz jego funkcjonalność, poczujesz komfort i wygodę, którą zapewnią Ci modele tej marki.

Oszczędność.

Jeśli cenisz sobie oszczędność to kolejny powód, dla którego powinieneś kupić Volkswagena. Dzięki nowoczesnym silnikom TSI i TDI z bezpośrednim wtryskiem paliwa są bardzo oszczędne, nie tracąc przy tym na dynamice jazdy.

Gwarancja pomocy

W cenie samochodów jest ochrona i pomoc, praktycznie na terenie całej Europy. W przypadku niespodziewanego zdarzenia jak np. wypadek, kradzież, przebicie opony czy brak paliwa klient otrzyma wsparcie. Zostanie podjęta próba pomocy na miejscu lub odholowanie auta. W zamian za to klient otrzyma auto zastępcze bez limitu kilometrów nawet na okres 3 dni.

Do 5 lat gwarancji

Wybierając samochód z pakietem Safe+, otrzymasz gwarantowaną ochronę przed niespodziewanymi naprawami, skomponowaną pod Twoje potrzeby. Od 1 do 3 lat po upływie standardowej gwarancji Volkswagena lub do całkowitego przebiegu 150000 km.

Korzystna odsprzedaż w przyszłości

Nie od dziś wiadomo, że Volkswageny nie tracą na wartości w szybkim tempie i są poszukiwane na rynku wtórnym. Dzięki temu, kiedy będziesz chciał sprzedać auto, zrobisz to korzystnie. W dodatku, jeśli nie będziesz miał czasu szukać klienta samodzielnie, to Volkswagen odkupi od Ciebie auto. Jak to możliwe? Jeśli Twój samochód nie będzie starszy niż 15 lat i nie będzie, miał przebiegu większego niż 200000 km auto zostanie odkupiony, a Ty otrzymasz rabat na nowego Volkswagena.

Czy to Cię przekonuje? Odwiedź salon!

Jeśli te argumenty do Ciebie trafiły, koniecznie musisz odwiedzić autoryzowany punkt Volkswagena https://centrumwroclaw.pl/vw/. Będziesz mógł sprawdzić, który model odpowiada Ci najbardziej, wsiąść do wybranego auta i przekonać się o komforcie, który zapewni Ci Volkswagen. Taka wizyta pozwoli Ci także porozmawiać ze sprzedawcą, który przedstawi Ci różne promocje, warianty danego modelu oraz możliwości finansowania. Posłuży też radą, jeśli będziesz jej potrzebować.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.