Wedding planner – bądź jak Iza Janachowska!

“I nie opuszczę Cię aż do…ślubu” z pewnością niejedna z Was kojarzy ten popularny program telewizyjny. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zyskał ogromną popularność. 

Świadczyć to może tylko o jednym, w dalszym ciągu organizacja ślubu i wesela stanowią nie lada wyzwanie, które zwyczajnie może przerosnąć nawet idealnie poukładaną osobę. 

Nie macie się jednak co martwić na zapas. Jeśli właśnie borykacie się z problemami dotyczącymi Waszego wymarzonego dnia powinniście zastanowić się nad wedding plannerem. Tłumacząc na język polski – konsultantem ślubnym/weselnym. Może też być tak, że niczym Jennifer Lopez w filmie “Powiedz tak” od zawsze marzyłyście by samymi stać się takimi konsultantkami. Spełniając marzenia innych. 

Jeśli tak właśnie jest – idealnie trafiłaś! Ten artykuł pozwoli Ci, jeszcze bliżej i szybciej osiągnąć własny, edukacyjno – zawodowy cel. 

Zacznijmy od tego, że macie obecnie wachlarz możliwości by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie planowania ślubu oraz wesela. Jednak czy aby na pewno dwa intensywne dni po kilkanaście godzin pomogą Wam zrozumieć potrzeby klienta i poznać panujące obecnie trendy? 

Jeśli już w tym “siedzicie” to owszem, może to nie jest najgorszy pomysł by odświeżyć wiedzę, poszerzyć kręgi znajomości a także wymienić się doświadczeniami. 

Mimo wszystko, my pragniemy pomóc nawet a może i najbardziej laikom w tym zakresie. Nic nie stoi na przeszkodzie by zmieniać diametralnie swoje życie zawodowe i z dnia na dzień zostać konsultantką ślubną. 

Dlatego zdecydowanie polecamy szkołę https://policealna.gowork.eu w której macie okazję nauczyć się tego zawodu od podstaw. I to w ciągu zaledwie dwustu godzin. 

Ustalmy jedno – zanim rozpoczniemy zgłębiać ten kierunek dalej. Kim jest i za co będzie odpowiedzialny wedding planner?

Uogólniając będziesz indywidualnym doradcą wynajętym przez parę młodą. Twoim głównym i najważniejszym zadaniem będzie zorganizowanie i aranżacja ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej. 

Spokojnie, wiemy, że brzmi to bardzo, bardzo poważnie – bo oczywiście jest to sprawa, w której nie możemy pozwolić sobie na błąd. Jednak pamiętaj, że najważniejsza w tym wszystkim jest rozmowa z przyszłą parą młodą. 

Może się okazać, że potrzebuje ona pomocy jeden w niewielkim zakresie bo resztę zadań ma już “odhaczonych”, może się też okazać, że kompletnie nie wiedzą od czego zacząć ale tym się też nie przejmuj – to wyjątkowa okazja byś pokazała na co się stać. 

obraz_1_800x534

Będąc po roku nauki w szkole policealnej, podczas której, nauczysz się:

  • zarządzania i sztuki negocjacji
  • trendów w dekoracjach ślubnych
  • tradycji związanych z ceremonią ślubną oraz weselną 
  • podstaw wizażu, stylizacji

A co najważniejsze będziemy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Dzięki czemu już w pierwszych dniach swojej pracy poczujesz się pewnie. 

Po zakończeniu kierunku otrzymasz dyplom a także adekwatna zaświadczenia, które otworzą przed Tobą drzwi do domów weselnych, salonów ślubnych, agencji eventowych czy też otworzyć własną działalność gospodarczą. 

Naszykuj zatem dowód osobisty, otwórz odpowiednią zakładkę i zapisz się już dziś – trwa letni nabór! Kto wie, może to właśnie Ty staniesz się niebawem prawą ręką Izabeli Janachowskiej. 

Tekst sponsorowany: Szkoła Policealna w Warszawie https://policealna.gowork.eu

Warunki pracy w austriackiej branży budowlanej: Przyciągające perspektywy dla polskich pracowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.